Rudeboy Club

Rudeboy Club

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Bielsko-Biała
Adres:
1-GO MAJA 20
Email:
Adres www:
http://www.rudeboyclub.pl/

Opis klubu Rudeboy Club

RUDE BOY CLUB usytuowany jest przy ul. 1 maja 20 czyli praktycznie w centrum Bielska-Białej (zaplecze Befamy, wejście/wjazd przez plac fabryczny od ul. 1-go Maja 24, od AQUA S.A.). Dysponuje estetycznym i przytulnym wnętrzem, dobrze zaopatrzonym barem i przyzwoitym zapleczem sanitarnym. Przed klubem jest duży parking. RUDE BOY CLUB mieści 500 osób w tym 150 miejsc siedzących. Posiada własne nagłośnienie i oświetlenie.
kontakt z nami: tel. kom.: 602 177 255 , [email protected], [email protected] strona www: www.rudeboyclub.pl
W czwartki – CZAD PARTY – stara dobrze znana impreza (kiedyś w klubie „44” znów powraca do naszego miasta. Startujemy zawsze od 18:30 (imprezowo gramy od 19:00). Wjazd, od 16 lat – wstęp wolny.
W każdy czwartek organizowane są imprezy z cyklu „CZAD PARTY” – z najlepszą muzyką rock’ową w mieście. Wszystkich, którzy są spragnieni rockowych brzmień informujemy, że Rudeboy Club organizuje rockoteki z muzyką „NA ŻYWO”, na których występują młode lub mniej znane zespoły. Wstęp na rock’oteki jest bezpłatny.
W piątki i soboty – RBC LIVE!!! – w każdy piątek i sobotę koncerty na żywo. Wszelkie szczegóły dotyczące organizacji koncertów, gwiazd oraz propozycji, kogo chcielibyście zobaczyć i posłuchać możecie wpisywać na naszej stronie lub wysyłać na adres : [email protected]
Klub czynny od godz. 18:00. koncerty będą stratować ok. 19:00 – 20:00, a po koncertach rockoteki do białego rana.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →