Radio Bar

Radio Bar

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Wrocław
Adres:
Rynek 48
Email:
Telefon:
+48 71 372 50 13
Adres www:
http://www.radio-bar.pl/

Opis klubu Radio Bar

Radio Bar to przede wszystkim 10 lat ciekawej historii od 1995 roku. Z uwagi na specyficzną stałą klientelę, do dnia dzisiejszego cieszymy się dużą popularnością.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oryginalne wnętrze klubu przepełnione jest klimatem modernistycznym, połączonym stylistycznie z modnym Art déco. Przed Wami więc miejsce ze wspaniałymi dwoma parkietami, profesjonalnym klubowym oświetleniem, no i oczywiście rewelacyjnym nagłośnieniem. Przyjazną atmosferę Radio Baru tworzyli i tworzą ludzie w nim pracujący. Każdy członek załogi jest nieprzeciętną indywidualnością, lecz  mimo tego jest to zespół, który dzięki wzajemnej przyjaźni i radości z wykonywanej pracy emanuje energią, udzielającą się wszystkim obecnym.

 

Radio Bar był pierwszym i najlepszym wrocławskim klubem. Takim też pozostał, nieustannie się rozwijając i ewoluując. W tym roku obchodzimy 10-lecie! Kto wie, jakie zmiany przyniesie nam kolejne 10 lat… Jedno jest pewne – wchodząc do Radio Baru porzuć obawy, że czas tam spędzony będzie stracony. Po prostu odwiedź nas i przekonaj się sam, zaufaj naszej oryginalności.

 

Muzyka w klubie

 

Radio Bar posiada dziesięcioletnią historię muzyczną, dyktowaną oczywiście aktualnymi trendami i stylami. Zawsze rozbrzmiewał pozytywną nutą, zaczynając od funk’owych brzmień po nowoczesne nurty kultury klubowej. Oba parkiety prezentują nieco odmienną kulturę muzyczną.

 

Pierwszy lekki niczym piórko, bogaty w dorobek ambitnej muzyki z lat ’70 ’80 ’90, R’n’B, delikatne muskający Vocal Disco House’m. Drugi dynamiczny i wyniosły, rozbrzmiewający pograniczem Deep House’u i Electro. Duszą klubu Radio Bar jest muzyka. Z powodzeniem słuchając jej możesz uwalniać swoje pozytywne emocje na naszych parkietach.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →