Qotlownia Stara Club

Qotlownia Stara Club

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Olsztyn
Adres:
ul. Stare Miasto 7
Email:
Telefon:
(89) 527-33-55
Adres www:
http://www.qotlownia.pl/

Opis klubu Qotlownia Stara Club

Idea QSC

Jest początek roku 2006. Rodzi się dopiero co zalążek pomysłu, niezwykle odważnego i karkołomnego, by w pewnej piwnicy mieszczącej się na zbiegu ulic Stare Miasto i Św.Barbary stworzyć miejsce daleko wykraczające poza ludzkie wyobrażenia co do klubu muzycznego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ideą było wykreowanie przestrzeni muzyczno – kulturalnej, azylu będącego odskocznią od codzienności, jednocześnie dającego poczucie niczym niespętanej swobody. Chcieliśmy stworzyć klub, w którym sami dobrze byśmy się czuli. Gdzie muzyka, która nas otacza była inna niż zawsze. By współgrała z miejscem, myślami, wchłaniała. By dawała odpoczynek, ale zmuszała do myślenia. By była wyrazem naszych uwięzionych emocji: tańca, buntu, zgody, chaosu, porządku…

Piwnica ta, niegdyś przeżywająca swoje dni chwały (przez lata mieściła się tam kotłownia), po pożarze w latach 80-ych uległa niemal całkowitemu zniszczeniu, zamierając na kolejne długie lata. By odzyskać utracony blask, miejsce to wymagało gruntownego remontu i ogromnego nakładu pracy ze strony rzeszy wtajemniczonych w owe przedsięwzięcie ludzi. Bez nich nasz pomysł został by nadal tylko pomysłem!

Pasja, upór i zaangażowanie  ludzi zarażonych wizją stworzenia niezwykłego miejsca, dały początek urzeczywistnienia idei, która po dwuletnich trudach i mękach właśnie się ziściła, nabierając nowego znaczenia.

Ta idea to Qotłownia Stara Club.

Muzyka

Jest jednym z najważniejszych ogniw naszej wizji klubu. Wszelkie założenia  marketingowe i gastronomiczne są ściśle związane z muzyką i ogólnie, wizją artystyczną ‘’Qotlowni…’’

Dla jednych „własny klub” – to tylko sposób na zarabianie pieniędzy, dla innych to pasja i chęć stworzenia czegoś więcej niż tylko kolejnego miejsca dla przypadkowych ludzi. To m.in. muzyka oraz organizowane wydarzenia artystyczne mają nas wyróżniać spośród wielu, tylko pozornie podobnych miejsc. Mamy nadzieje, że ‘’Qotlownia…’’ znajdzie swoje miejsce gdzieś pośrodku tych dwóch, zdaję się nie do pogodzenia, odmiennych postaw.

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w tym klubie coś dla siebie i będzie miał okazję cieszyć swoje zmysły obcując z szeroko pojętą muzyką klubową wykonywaną na najwyższym poziomie przez czołowych artystów rodzimej sceny oraz zagranicznych gości.

Niebagatelną rolę będzie odgrywało nagłośnienie włoskiej firmy RCF produkującej jedne z najlepszych głośników estradowych, które zostało zaprojektowane w celu zachowania jak najlepszych parametrów i walorów odsłuchowych.

Dane architektoniczne wnętrza :
– Powierzchnia klubu 283 m/2
– Parkiet Taneczny 35 m/2
– Główna Sala 105m/2
– Chillout Place 18.5 m/2
– miejsc siedzących ok. 150


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →