Ptapty

Ptapty

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Poznań
Adres:
ul. 27 grudnia 8/10

Opis klubu Ptapty

Ptapty to inicjatywa mająca na celu stworzenie przestrzeni wymiany poglądów, odkrywania wszystkiego, co nowe i inne, miejsca nieskrępowanej kreatywności kulturalnej.
Chcemy rozwijać społeczeństwo poprzez obcowanie z kulturą. Skupiamy się na organizacji spotkań różnego rodzaju grup i przedstawianiu ich życiowych misji. Liczy się dla nas współpraca zarówno z kolektywami, jak i indywidualnościami.
Nie otwieramy kolejnej klubokawiarni z wydarzeniami kulturalnymi. Te już istnieją. Dajemy Wam miejsce, gdzie będziecie mogli wystawić swoje prace, przedstawić swoje doświadczenia, zarazić innych życiowymi pasjami, podyskutować na niespotykane tematy.
Ważnym elementem naszej misji jest promocja młodych talentów, którym niełatwo jest znaleźć swój kąt w świecie sztuki. My dajemy ten kąt, pozwalamy prezentować wszelkie ich dokonania.
Za wystawienie się nie pobieramy pieniędzy ­ wręcz przeciwnie, współpracownikom proponować będziemy różnego rodzaju pomoc.
Szczególną wartość ma dla nas współpraca z organizacjami pozarządowymi zajmującymi się kulturą i sztuką, przed którymi nasze drzwi są cały czas otwarte.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →