Przybij Piątaka

Przybij Piątaka

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Wrocław
Adres:
Jana Ewangelisty Purkyniego 1
Email:
Telefon:
575 312 555

Opis klubu Przybij Piątaka

Przybij Piątaka to nowy lokal muzyczny zlokalizowany w zabytkowej piwnicy, w centrum Wrocławia na ulicy Jana Ewangelisty Purkyniego 1. Znajdziecie nas pod „Starym Klasztorem”. Jesteśmy otwarci codziennie od 15 do ostatniego gościa.
Rozejrzyj się w koło, widzisz? Same znajome twarze… Przybij Piątaka to lokal stworzony z pasji dla przyjaciół. Każdy może poczuć się tu swobodnie, jak u starego dobrego znajomego. Wszystkich traktujemy jak stałych klientów oferując niesamowicie niskie ceny. Za wszystko od Piwa przez mocniejsze alkohole do przekąsek zapłacicie tylko 5zł.
Nasz lokal to nie tylko idealne miejsce do spotkań towarzyskich ale również miejsce, w którym posłuchacie muzyki na żywo. Jesteśmy otwarci na propozycję współpracy, a w szczególności chcemy dawać możliwość młodym zespołom do występów i koncertów na naszej scenie!
Przez cały tydzień szykujemy dla was niespodzianki! potańcówki, koncerty, jam session, spotkania różnych grup zainteresowań. Przyjdź i znajdź coś dla siebie.
Zaproś do nas znajomych na coś mocniejszego:
Piwo
Whisky/whiskey/Burbon
Brendy
Gin
Tequila
Wódka
Wino
Likiery
Nasi barmani przygotują dla Was najlepsze drinki, koktajle i shoty
W naszym menu znajdziecie pyszne śledzie zrobione specjalnie dla was przez Babcię Arletkę. Mięso na tatara oraz kiełbasy kupujemy u rzeźnika byście mogli spróbować u nas tylko tego co najlepsze. Do piwa proponujemy chipsy, paluszki, orzeszki i pop corn.
Zatrzymaj się u nas na lunch lub kolację
Śledzik Arletki
Tatar wołowy prosto od rzeźnika
Puszysty Gzik z ziemniakiem
Frytki
Swojska kiełbasa
Tosty
Na przekąskę proponujemy:
Chipsy
Orzeszki
Paluszki
Popcorn
Telefon w sprawie koncertów: 663 759873
Telefon w sprawie rezerwacji: 575 312 555
Telefon w sprawie skarg i zażaleń: 600201738

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →