Prowincja

Prowincja

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Słubice
Adres:
ul. 1 maja 1
Email:
Telefon:
666 340 414
Adres www:
http://www.klub-prowincja.pl/

Opis klubu Prowincja

Klub Prowincja to miejsce w którym spędzą Państwo miło i przyjemnie swój wolny czas… a dlaczego Prowincja? Słubice leżące na końcu (lub początku) Polski często uważane są w kraju za taką prowincję, a czy tak jest? Zapraszamy do nas aby mogli się Państwo o tym przekonać.
Rozpoczęliśmy swoją działalność we wrześniu 2011 roku i już wyrobiliśmy sobie dobrą markę na słubickiej mapie lokali gastronomicznych i rozrywkowych. Naszym klientom polecamy szerokie menu potraw tradycyjnych z kuchni polskiej i włoskiej jak i obszerną ofertę sushi. U nas zjedzą Państwo smacznie i przede wszystkim tanio! Niewątpliwym hitem naszej działalności stają się codzienne obiady dnia na które serdecznie zapraszamy.
Ponadto można u nas napić się doskonałej kawy, napoi, świeżych soków, wyśmienitych drinków oraz smacznego świeżego piwa, a to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.
Szerokim zakresem naszej działalności jest również promowanie kultury. Organizujemy sporo koncertów z kręgów różnych stylów muzycznych począwszy od jazzu, funky, reggae czy soul, a kończąc na bardzo ciężkich brzmieniach. Do naszej prowincji przyjeżdżają kabarety, odbywają się spotkania literackie oraz różnego rodzaju przedstawienia. U nas można również obejrzeć na dużym ekranie dobry film i niezliczoną ilość transmisji sportowych w najwyższej jakości HD. Takiego ekranu jaki jest w Prowincji nie ma w całych Słubicach!
Kolejnym naszym atutem to nasza lokalizacja, znajdujemy się 200 metrów od mostu łączącego Słubice z Frankfurtem nad Odrą. Sprawia na że nasz lokal jest doskonałym miejscem do organizacji spotkań integracyjnych i biznesowych.
Dokładając do tego miłą i profesjonalną obsługę jesteśmy pewni, że każdy nasz klient wyjdzie z Prowincji zadowolony.
Strona ta powstała w celu informowania Państwa o naszej działalności, promocjach i imprezach jakie się u nas odbędą. Znajdą tu również Państwo naszą ofertę gastronomiczną, obszerną galerie zdjęć z odbytych imprez, a także materiały multimedialne, które są nagrywane przez słubicką telewizję HTS.
Życzymy miłego pobytu na naszych stronach i zapraszamy do Prowincji !!!

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →