Progressive Club

Progressive Club

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Poznań
Adres:
ul. Szkolna 4
Email:
Telefon:
513269761, dj 501566507
Adres www:
http://www.progressive-club.pl/

Opis klubu Progressive Club

Progressive club powstał na bazie nieistniejącego juz klubu 2012 – w zasadzie pubu, o którym niewiele było w Poznaniu słychać. Przejęliśmy to miejsce z myślą by stworzyć lokal z klimatem i – co chyba najważniejsze – dla określonej grupy odbiorców muzycznych dźwięków.

Projektując wystrój postawiliśmy na prostotę i ciepły klimat. Wygodne fotele jak i sofy pozwolą tym bardziej wymagającym zrelaksować się, miło spędzając czas, otaczając się ciepłymi barwami ścian.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To klub, w którym muzyczne dzwięki zadowoliłyby nie tylko miłośników tanecznej zabawy, ale i najbardziej wyrafinowanych fanów muzyki klubowej. Niektórzy złośliwi mogą krytykować małą powierzchnię lokalu, lecz jest to wystarczająca ilość miejsca, która zagwarantuje dobrą zabawę przy utworach rezydenta klubu dj’a Doctor’a (DR_DJ), duetu Popkids Vibes oraz gości których systematycznie zapraszamy.

Zapewne każdy znajdzie tu dla siebie odpowiednie miejsce, ponieważ największy klimat tworzą ludzie, my staramy się zapewnić naszym klientom standard zadbanego, czystego klubu. „Progressive” jest realizacją pasji, spełnieniem marzeń a dopiero potem sposobem na życie.

Do realizacji tego przedsięwzięcia udało nam się zebrać fantastyczne grono ludzi, którzy uwierzyli w to, co było tylko pomysłem, ludzi którzy podzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Przyjaciół, którzy tak jak my, chcą stworzyć wyjątkowe miejsce.

Repertuar klubu obejmuje prawie cały obszar współczesnej muzyki klubowej. Króluje muzyka house i jej odmiany, a obok rezydenta DR_DJ zdarza się tu zagrać znanym polskim dj’om. Miejsce jest swoistą odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie szeroko pojętym pojęciem „clubbingu” i próbą stworzenia odrębnego miejsca, skupiającego: muzyków, dj’ów oraz odbiorców współczesnych house’owych dźwięków.

Otwierając się na różne style muzyczne zapraszamy również wielbicieli czarnych rytmów, na środowe wieczory przy muzyce Hip Hop i RNB. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od wtorku do niedzieli, przez sześć dni w tygodniu od godz. 20.00 do ostatniego klienta.

 

 

 


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →