Pomarańcza

Pomarańcza

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Izdebnik
Adres:
Izdebnik 547
Email:
Telefon:
505 435 720
Adres www:
http://www.klubpomarancza.pl/

Opis klubu Pomarańcza

KLUB POMARAŃCZA w Izdebniku pod Krakowem, to najnowocześniejszy Klub muzyczny w tej części europy, wzorowany na czołowych klubach znajdujących się na Ibizie – imprezowym sercu Świata.
Posiadamy największą ilość ultra-nowoczesnych urządzeń wizualno- ledowych,
Aquashow – coś czego nie zobaczycie w żadnym innym klubie – nowatorski efekt wizualny stanowiący połączenie wody, laserów, muzyki oraz świateł.
Jako liderzy na rynku rozrywkowym południowej Polski, ogromną wagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa naszych gości. Czuwa nad nim licencjonowana firma ochroniarska wspierana przez nowoczesne systemy bezpieczeństwa, składające się z monitoringu (ponad 70 inteligentnych kamer działających również w ciemności) oraz bramek z wykrywaczami metali.
Niepowtarzalną zabawę gwarantują 4 zróżnicowane pod względem muzycznym sale, usytuowane na 2 poziomach Klubu, profesjonalni DJ’e z wieloletnim stażem w branży muzycznej oraz fachowa obsługa barmańsko-kelnerska. Dodatkowo dla wszystkich którzy poczują chęć przekąszenia czegoś w trakcie imprezy mamy restaurację Big American Steak. Dla najbardziej wymagających klientów mamy do dyspozycji 2 strefy VIP usytuowane w najbardziej reprezentacyjnej części lokalu.
U nas każdy znajdzie coś dla siebie:
Sala Główna – serce klubu, to tutaj możecie podziwiać zapraszane gwiazdy: DJów i producentów ogólnopolskiego jak i światowego formatu, osobistości świata sportu, filmu, telewizji jak również znanych i lubianych celebrytów. Sala główna to również miejsce teatralno-cyrkowych występów ludzi znanych z takich programów jak „MAM TALENT” „YOU CAN DANCE” etc.
Sala Dance – Łączy w sobie wiele klimatów muzyki tanecznej od największych przebojów trzech ostatnich dekad ubiegłego wieku, po najnowsze hity muzyki Dance oraz pop.
Sala R’n’B – jak sama nazwa wskazuje jest to sala na której królują czarne rytmy. Najlepsza mieszanka R’n’B , Rap, Hip- Hop, Mash-Up grana z czarnych płyt!
Sala Disco – Adresowana do lubiących szeroko rozumianą muzykę Disco począwszy od lat 70 dwudziestego wieku do czasów współczesnych.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →