Pod Arsenałem

Pod Arsenałem

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Toruń
Adres:
ul. Dominikańska 9
Telefon:
661-604-077
Adres www:
http://www.podarsenalem.pl/

Opis klubu Pod Arsenałem

„Pod Arsenałem” zaprasza również po zachodzie słońca, poczynając od czwartku, kiedy usłyszeć można „wyrafinowaną klubową muzykę”, poprzez piątki w rytmie przebojów znanych i lubianych, aż po najbardziej klubowe soboty w mieście. Pulsująca kolorami gra świateł, dwa niezależnie funkcjonujące bary oferujące duży wybór trunków z całego świata, wspaniała muzyka w wykonaniu najlepszych DJ – to wszystko sprzyja spotkaniom towarzyskim i dobrej zabawie. „Pod Arsenałem” jest niewątpliwie jednym z najbardziej ekskluzywnych klubów w Toruniu.

Pragniemy zaprosić Was do Świata Klubowych Imprez, abyście przeżywali jak najwięcej radości, jak najczęściej otwierali się na nowe doznania, dzielili się nimi z innymi, wyzbywali się uprzedzeń. Chcemy namawiać Was, byście swoje opinie o imprezach i imprezowaniu, budowali na własnych spostrzeżeniach, a my spełnimy wszystkie warunki, aby były jak najbardziej pozytywne.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Klub otwarty jest w każdy piątek i sobotę od godz. 21:00 do 5:00. Pod Arsenałem oferuje nowoczesne wnętrza, wygodne sofy, profesjonalną obsługę, klimatyczne otoczenie i co najważniejsze – bardzo dobrze brzmiący soundsystem. Na barach czeka wiele atrakcyjnych promocji!

Przyjdź i przekonaj się czy będziemy w stanie Cię zaspokoić…


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →