Po 2 Stronie Lustra

Po 2 Stronie Lustra

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Ząbkowska 5
Email:
Telefon:
600 373 116, 501 048 471
Adres www:
http://www.po2stronielustra.com/

Opis klubu Po 2 Stronie Lustra

Dwóch zakochanych w Starej Pradze przyjaciół.
Dwóch takich, którzy chcą zmienić oblicze tej strony Wisły, zachowując jednocześnie jego charakter. Stworzyli miejsce, w którym chcą nie tylko podawać kawę i piwo, ale także tworzyć coś więcej, promować kulturę.

Ulica Ząbkowska przeżywa już od kilku lat wspaniałe odrodzenie. Rozkwita zupełnie niczym przed wojną. Jest już nie tylko miejscem targowym, lecz także miejscem kawiarenek, klitek, knajpek i pubów. Od kilku lat z powodzeniem działają Łysy pingwin i W oparach absurdu, jest też Klitka i de Coteria. A na początku grudnia tego roku rusza kolejne, bardzo praskie w swym wystroju, miejsce –  Po drugiej stronie lustra.
W dwóch przestronnych salach, wysokich i oddających w pełni klimat praskich dawnych mieszkań, można napić się wyśmienitej kawy, herbaty, ogrzać się przy kominku czy wreszcie spróbować dobrego piwa – także podgrzanego, z doskonałym bukietem wonnych przypraw.
Miła, przytulna atmosfera, klimat domowego zacisza i spokojnego miejsca z widokiem na kapliczkę tuż za oknem, sprawia, że można tutaj w ciągu dnia spokojnie przejrzeć prasę czy też wypić poranną kawę lub zjeść śniadanie. Wieczorem natomiast przeobraża się w miejsce towarzyskich spotkań, dyskusji i zabawy. Magiczne i miłe.
Domowy nastrój, kontakt z zawsze uśmiechniętymi pracownikami, przyjazne nastawienie do sztuki i pełgający w kominku płomień sprawiają, że knajpka ta jest idealna zarówno na pierwszą randkę, jak i na częste spotkania z przyjaciółmi. A przed południem miłe i bardzo domowe miejsce spotkać dla Coworkerów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dębowy stary bar, inkrustowany orzechem kaukaskim, miłe i przytulne wnętrze, niepowtarzalna atmosfera. Zapraszamy!


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →