Piotrkowska 217

Piotrkowska 217

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Łódź
Adres:
Piotrkowska 217
Telefon:
723 012 083
Adres www:
http://www.piotrkowska217.pl/

Opis klubu Piotrkowska 217

Dawny kompleks Odlewni Żelaza Józefa Johna to ponad 8 000 m2 zapomnianej zabytkowej przestrzeni pofabrycznej należący do firmy Okam Capital Sp. z o.o.
Projekt Piotrkowska 217 zakłada przywrócenie świetności miejscu, które w II p. XIX wieku było największym producentem maszyn włókienniczych i elementów metalowych w Łodzi. Główną ideą pomysłu jest chęć współtworzenia hasła „Łódź – Kreuje!” poprzez stworzenie na terenie obiektu Strefy Kreatywnej. SK umożliwi wynajem powierzchni zdolnym, chcącym się rozwijać ludziom, którzy działają w sektorze przemysłów kreatywnych. Preferencyjne warunki najmu pozwolą na realizację nawet najbardziej oryginalnych biznesów. Pragniemy stworzyć kompleksowy zespół najemców z zakresu gastronomii, kultury, rozrywki i sztuki. Dodatkowym założeniem miejsca jest wprowadzenie oferty wydarzeń, składających się na cykle wystaw, warsztatów, koncertów, festiwali oraz udostępnienie obiektu pod autorskie pomysły osób chcących współtworzyć pozytywną atmosferę.
OKAM CAPITAL jest liderem wśród firm developerskich specjalizującym się w budownictwie mieszkaniowym. Firma Okam Sp. z o.o. z sukcesem zrealizowała budowę budynku mieszkaniowego „Arlet House” przy ul. Grójeckiej 214 w Warszawie, Od marca 2010r. po fuzji ze strategicznym izraelskim partnerem, spółką z grupy Aurec Capital, firma realizuje swoje inwestycje jako Okam Capital Sp. z o.o. Grupa AUREC – założona we wczesnych latach 60 XX wieku, jest wiodącą firmą cieszącą się największym zaufaniem na rynku. Łącznie zatrudnia około 10.000 osób na całym świecie. W najbliższym czasie OKAM Capital Sp. z o.o. planuje kolejne inwestycje: osiedle domów jednorodzinnych w podwarszawskim Konstancinie oraz centrum biznesowe Avangarda Center w centrum Łodzi. Obecnie Okam Capital zakończyła I etap projektu InCity w Warszawie, w który docelowo będzie znajdować się prawie 500 mieszkań, a na ukończeniu jest także I etap ekskluzywnego projektu Dom w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach składającego się z 250 apartamentów.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →