Pauza

Pauza

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Kraków
Adres:
Stolarska 5/3
Email:
Adres www:
http://www.pauza.pl/

Opis klubu Pauza

Pauza – starannie ukryta na pierwszym piętrze, jest doskonałym miejscem do spędzania czasu i spotkań ze znajomymi – choć odnalezienie jej jest już samo w sobie nagrodą. Pauza mieści się na pierwszym piętrze stylowej XIX wiecznej kamienicy przy ul. Floriańskiej 18 w Krakowie.

Trzy sale, z czego w 2 regularnie prezentowane są wystawy fotografii, pomieścić mogą nawet 300 osób. Zwykle, jeżeli już ktoś tu dotrze, zostaje. Subtelne oświetlenie, minimalistyczny wystrój wnętrza, doskonała muzyka oraz regularne wystawy fotografii. To wszystko razem tworzy właśnie kombinację, która sprawia, że Pauza jest jednym z najbardziej cenionych miejsc w Krakowie. Bo czyż to nie miła odmiana – relaks na piętrze w Mieście Piwnic?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Alternatywą dla poszukujących jest Klub Pauza mieszczący się w podziemiach kamienicy. W przestronnych wnętrzach goszczą wydarzenia niekonwencjonalne, jak i ludzie głodni takich doznań. Na wielkich ekranach, stanowiących istotny element wystroju Klubu Pauza, prezentowane są codziennie projekcje multimedialne najwyższej jakości. Odbywające się tu imprezy muzyczne, które – wydawać by się mogło nikogo zaskoczyć nie mogą – wprowadzają powiew świeżego powietrza w muzyczny świat Krakowa.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →