Pacha Poznań

Pacha Poznań

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Poznań
Adres:
ul. Paderewskiego 10
Email:
Adres www:
http://www.pachapoznan.com/

Opis klubu Pacha Poznań

Pierwszy klub Pacha został otwarty na plaży w hiszpańskiej miejscowości Sitges w 1967 roku. Sześć lat później w 1973 roku, podczas ruchu hipisowskiego, Pacha przywędrowała na Ibizę. Od tamtej pory marka stale się rozwijała z duchem mody, trendów i czasu; i przywiodła nowe idee, ulepszenia i wszelkiego rodzaju ekstrawagancję na nocną scenę; zachowując jednak swój szczególny styl, duszę i osobliwość.
Ponad cztery dekady po otwarciu pierwszego klubu w Sitges, Pacha z sukcesem osiedlała się w wielu krajach na całym świecie: Brazylii, Stanach Zjednoczonych, Rosji, Niemczech, Anglii, Egipcie, Portugalii, Austrii oraz w najważniejszych hiszpańskich miastach, jak Madryt, Walencja i Bilbao.
W trzech salach, przy muzyce granej przez światowej sławy didżejów, bawić się będzie mogło około 1.000 osób. W klubie Pacha rozbrzmiewać będzie muzyka house, R’n’B, deep oraz inne taneczne gatunki, które rozbudzą fantazje nawet najbardziej doświadczonych entuzjastów clubbingu.
Dwie czereśnie to nie tylko słodkie logo, które reprezentuje śródziemnomorski, wolny duchem styl życia, ale także nasze stałe przypomnienie o błogich, czarujących i hedonistycznych nocach.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →