Oranżeria Pergamin

Oranżeria Pergamin

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Kraków
Adres:
ul. Focha
Email:
Telefon:
600 396 969
Adres www:
http://oranzeriapergamin.pl/

Opis klubu Oranżeria Pergamin

Oranżeria Pergamin to magiczne miejsce urządzone w prowansalskim stylu w specjalnie zaaranżowanym ogrodzie pachnącym lawendą. Ogromnym atutem Oranżerii jest jej malownicza lokalizacja tuż przy krakowskich Błoniach i nieopodal Rudawy.
W sezonie letnim dla naszych Gości chcących zrelaksować się w promieniach słońca lub w chłodnym cieniu czeka ponad 400 miejsc siedzących, 60 leżaków, miejsce na piknik dla całej rodziny oraz miejsce do samodzielnego grillowania. Ponadto mogą Państwo skorzystać z szerokiego menu drinków, zarówno alkoholowych jak i bezalkoholowych, świeżo wyciskanych soków, szerokiej gamy kaw oraz herbat. Dla miłośników słodkości serwujemy pyszne desery lodowe i ciasta.
Menu w Oranżerii Pergamin ulega dużym wpływom kuchni śródziemnomorskiej, nie brak tu również tradycyjnych polskich specjałów. Wielki atutem Oranżerii Pergamin jest także grill opalany drewnem, na którym przyrządzane są świeże ryby, mięsa i pizza.
Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy miejsce do rekreacji na świeżym powietrzu.
Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa boiska do siatkówki plażowej, boisko do Beach Handball’a które może być również wykorzystane do gry Beach Soccer. Ponadto udostępniamy profesjonalny park do Street Workout’u – „Oranżeria Pergamin – Crossfit 72D Park”.
Nasi najmłodsi Goście mogą skorzystać z licznych atrakcji na terenie Oranżerii – m.in. z placu zabaw w ogromnej piaskownicy oraz dmuchanego zamku.
Tak więc każdy znajdzie u nas coś dla siebie!
Serdecznie Państwa zapraszamy do Oranżerii Pergamin.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →