Oranżada Music Club

Oranżada Music Club

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Lublin
Adres:
Aleje Racławickie 6
Email:
Telefon:
(81) 532 77 67
Adres www:
http://www.oranzadaklub.pl/

Opis klubu Oranżada Music Club

Oranżada Music Club. Lokal mieści się w kamienicy przy al. Racławickich 6 i został otwarty 18 marca 2006. Wystrojem nawiązuje do zwariowanego czasu lat 60.i 70. Do tamtych czasów, słynących na Zachodzie z bujnego życia dyskotekowego nawiązuje czerwone oświetlenie, sufity zrobione z luster, sztuczne futro ozdabiające elementy wystroju oraz korytarzowe przejścia między salami, kontrastowo obite srebrną blachą. To wszystko przenosi nas w świat pozytywnego kiczu, a pomalowane w paski ściany, bąbelkowe lustra i zaokrąglone wejścia do mniejszych sal nawiązują do gazowanego napoju. W Klubie znajdują się dwie sale taneczne o dwóch odmiennych stylach, dwa bary, duża sala do siedzenia oraz dwie mniejsze jak i również klimatyzowany VIProom. Pomieszczenia te świetnie nadają się do organizacji np. wieczorów kawalerskich i panieńskich. Zapomnianego napoju można się też napić przy barze oprócz tego bogato zaopatrzone bary oferują duży wybór alkoholi.

O oprawę muzyczną dbają najlepsi: , Theodor, Endru Vega, Deerty Kid, Holy Honza. Na imprezach poza nimi można będzie usłyszeć m.in.  Christo, Ralph, Novack, Szop-N i wielu znanych gości, którzy zaprezentują klimaty house, rnb, hip hop, dancehall, pop, latin i wiele innych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Lokal jest monitorowany a porządku pilnuje profesjonalna ochrona . Klub jest przytulny, jego powierzchnia użytkowa wynosi ponad 300 mkw, jednorazowo na dwóch salach może się  bawić ok. 400 osób.  W klubie można płacić kartami.

„Chcemy aby Oranżada stała się miejscem do którego wchodząc zapomina się o otaczającym świecie.
To dlatego otworzyliśmy Oranżadę, dlatego otwieramy ją dla Was każdego dnia.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →