Olala Cafe

Olala Cafe

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Poznań
Adres:
ul. Małe Garbary 7A
Email:
Telefon:
+48 697 765 700
Adres www:
http://www.olalacafe.pl/

Opis klubu Olala Cafe

OLALA CAFE

Jak w domu. Niecodziennie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak to mawiał kiedyś nasz przyjaciel: „Łakoć musi wjechać!”. Absolutnie nie zaprzeczamy, wręcz zapraszamy. Do tego dobra kawka ze świeżo zmielonych ziaren i dzień od razu wygląda inaczej!

Jesteś głodny? Chcesz przekąsić lancz lub brancz? Wpadaj do Olala, chrupiące wypieki, pyszne bagietki, sałatki że świeżych warzyw zaspokoją Twój głód.

Składniki kupujemy u naszych zaufanych sprzedawców, z najwyższą dbałością o smak i świeżość.

Ceny? Przystępne!

Ciasta domowej roboty, desery, soki, smoothies, koktajle robione specjalnie dla Ciebie na miejscu z dojrzałych owoców, to wszystko poczujesz zaraz po wejściu w progi Olala.

Chcesz usiąść na piwko, cydr lub dobre winko? Zapraszamy do naszego ogródka pod stuletnim kasztanem! Chwila spokoju, czas na rozmowę z przyjaciółką/ przyjacielem, lub swobodne pogaduszki na fejsie.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalny kącik, by dać ujście twórczym pasjom naszych maluchów, więc śmiało bierz latorośl pod rękę i wpadaj na chwilę relaksu!

Czuj się jak w domu. Niecodziennie!

Zapraszamy!

Olala cafe

Szukasz miejsca na uroczystość. urodziny niespodziankę lub niezobowiązujące spotkanie z przyjaciółmi? Zadzwoń, zarezerwujemy dla Ciebie czas i upieczemy pyszne ciasto!
Szczegóły: +48 697 765 700


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →