Moralist

Moralist

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Bydgoszcz
Adres:
ul. Zygmunta Augusta 20
Email:
Telefon:
601 545 195
Adres www:
http://www.moralist.pl/

Opis klubu Moralist

Pragnieniem twórcy klubu Moralist było stworzenie miejsca wyjątkowego, tętniącego życiem, pozytywną energią, w którym goście czują się „jak u siebie”. Miejsce, które ma swój własny niepowtarzalny styl i charakter. Takie miejsce chcemy stworzyć właśnie w Bydgoszczy. Moralist tworzy nową jakość zabawy i spędzania wolnego czasu i chcemy aby stał się imprezową wizytówką miasta. To tutaj można dać upust energii i oddać się zabawie. Prezentujemy Wam wspaniałą ucztę muzyczną energetycznej muzyki klubowej z domieszką muzyki tworzonej na żywo, zawsze podanej w możliwie najlepszy i najciekawszy sposób. Co więcej, Moralist wychodzi poza ramy muzyki klubowej i jest domem dla wydarzeń kulturalnych i artystycznych w najróżniejszych formach. W dni wolne od cyklicznych imprez może mieć tutaj miejsce właściwie wszystko…

Oddajemy Wam do dyspozycji dwa poziomy. Jednym z nich jest chill out, w którym goście mogą zrelaksować się na wygodnych kanapach. Tutaj czas zwalnia, a emocje ulatują. Całość klubu utrzymana jest w klimacie odważnej i nowoczesnej aranżacji w połączeniu z klasyczną elegancją. Charakterystyczny styl wnętrza pozwala wkroczyć w pełen blasku nastrój, w którym każdy gość poczuje się wyjątkowo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dlaczego Moralist?

Nazwa klubu symbolizuje osobę kierującą się niepisanym systemem zasad moralnych. Nasuwa się pytanie, co można uznać za moralne, a co za niemoralne, i kto tak naprawdę ustala te zasady?

Klub Moralist to przytulne wnętrze, będące mieszanką klasycznych form zestawionych ze stylem nowoczesnym, zdominowane przez majestatyczny podświetlany bar z czarnego szkła oraz subtelną mieszankę brązu, fioletu i różu.

Klub posiada 2 poziomy:

Pierwszy poziom – /Chillout – WHITE ROOM/. Składa się z 45 miejsc siedzących oraz baru coctailowego.  Miejsce w którym można swobodnie porozmawiać oraz zasmakować wymyślnych koktajli przygotowanych przez naszych barmanów.
Drugi poziom – /Moralist – MAIN ROOM/. Składa się ze 100 miejsc siedzących, baru flair oraz parkietu do tańca. Jest to miejsce w którym Dj-e rozgrzewają publikę do czerwoności, a barmani serwują drinki w stylu working fler. /Moralist -MAIN ROOM/ to znakomite połączenie walorów muzycznych ze sztuką barmańską.

 

 

 


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →