Mollo

Mollo

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Sopot
Adres:
Plac Zdrojowy 2
Email:
Telefon:
+48 724 500 600
Adres www:
https://molloclub.pl/

Opis klubu Mollo

MOLLO, to nowy klub umiejscowiony w samym sercu Sopotu. Miejsce wyjątkowe i unikatowe ze względu na to, iż jako jedyny klub Polsce posiada taras z bezpośrednim widokiem na morze oraz sopockie molo, a za projekt wnętrza odpowiedzialne jest jedno z najlepszych studiów projektowych w naszym kraju. Jednak fundamentem wyjątkowości tego miejsca są ludzie z pasją do tworzenia, osoby odpowiedzialne za powstanie Mollo oraz pracownicy.

MOLLO to przede wszystkim klub muzyczny, który zaprezentuje swoim gościom absolutną czołówkę międzynarodowych i polskich gwiazd muzyki klubowej. Jego charakter nawiązywać będzie do najlepszych klubów z Nowego Yorku oraz Ibizy, a klimatem przeniesie Was w najlepsze czasy polskiego clubbingu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zaserwujemy dźwięki ambitne, ciepłe oraz wyselekcjonowane tak aby trafiały w gusta gości . Oferta muzyczna klubu będzie bardzo różnorodna. Wspólnym mianownikiem wszystkich naszych działań muzyczno-eventowych będzie ich jak najwyższa jakoś oraz maksymalne zadowolenie klienta. Już od samego otwarcia klubu zamierzamy zapraszać ścisła czołówkę polskich i zagranicznych klubowych artystów. Wśród najważniejszych można wymienić Michael Gray (UK), Mark Knight (UK), Audiowhores (UK), Lovebirds (Germany), Rachel Claudio (France), Lisa Millet (UK), Yass (France), David Penn (Spain), a także polskich wykonawców takich jak Maria Sadowska, Smolik, Novika, Fish czy Gooral.

Klub będzie współpracował z najlepszymi polskimi i zagranicznymi live actami. Różnorodność występów na żywo będzie niespotykana na polskim rynku muzycznym. Występować będą najlepsi klubowi wokaliści w kraju tacy jak Jacob A, Georgina Tarasiuk czy tez Wiosna (Ania Rogowska), a także najlepsi instrumentaliści (saksofon, skrzypce, perkusja). Klub ma zamiar podjąć także współprace z najlepszymi klubami w kraju takimi jak SQ (Poznań), Platinium (Warszawa) czy tez Shine (Lublin) na zasadzie wymiany rezydentów co zapewni różnorodność i wyjątkowość każdego zorganizowanego eventu. Dodatkowym elementem, który podniesie jakość muzycznych doznań będzie najlepsze nagłośnienie legendarnej marki Function One.

Wokół tego miejsca będziemy chcieli skupić osoby powyżej 21 roku życia ceniących dobra, swobodną i przyjazną atmosferę. W kręgu naszych zainteresowań znajdują się środowiska artystów, biznesmenów, osoby z pierwszych stron gazet i telewizji, a także ludzi młodych, z wyobraźnią i muzycznym temperamentem. Świadoma, dyskretna i bezpieczna selekcja sprawi że wszyscy nasi goście w miłej atmosferze muzyczno-towarzyskich uniesień bez skrępowania będą mogli bawić się do wczesnych godzinnych rannych, a może jeszcze dłużej 🙂

MOLLO to także pokazy mody, wystawy czy wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. W sezonie letnim dodatkową atrakcją będzie możliwość czarteru jachtu Lagoon 52. Będzie on wspaniałą, unikatową i niespotykaną reklamą w Polsce dla tego wyjątkowego miejsca.

Wszystkie działania będą dążyły do realizacji jednego wspólnego celu. Być miejscem, w którym będziecie czuli się jak w domu i do którego z chęcią będziecie wracać.

Otwarcie 26/27/28 czerwiec 2014!


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →