Migawka

Migawka
Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Nowogrodzka 22
Email:
Telefon:
(22) 629 25 23
Adres www:
http://www.migawka.waw.pl/

Migawka – miejsce nietypowe, związane jednocześnie z imprezami klubowymi, doskonałą kuchnią fusion oraz wystawami fotograficznymi i koncertami na żywo…

Wystrój i specyficzny klimat klubu oraz całego lokalu stanowi wspaniała gra ciepłych barw, czerwieni, brązu i szkarłatu, połączona z surowym, wyrafinowanym klimatem ścian z czystych cegieł. Nasza obsługa, w pełni profesjonalna i bogato doświadczona w kontaktach z wymagającymi gośćmi zawsze pomoże dobrać drinka, najczęściej jednak polecając własne, starannie przemyślane kompozycje, a nie standardowe pozycje. Muzyka – elektroniczna i głęboka, wesoła i nietuzinkowa, tylko najlepsza.

Nasz rezydent – DJ Bratos dba o wysoki poziom swoich setów, zawsze starając się mieszać klasyczne pozycje z najnowszymi trendami muzycznymi. House we wszelkich odmianach i electro – te gatunki zarządzają w weekendy parkietem w naszym klubie. W tygodniu zapraszamy na imprezy w innym klimacie – funky/disco lat ’70’80’90 oraz koncerty na żywo.

Kuchnia została oparta na najsmaczniejszej ostatniego czasu mieszance, powstałej z połączenia kuchni polskiej, meksykańskiej, włoskiej oraz śródziemnomorskiej. Migawka to także wspaniałe lunche, codziennie dwa różne dania do wyboru oraz starannie dobrana do nich zupa, dodatkowo napój, a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie! Przygotowujemy także różne sezonowe menu, zawsze znakomite, powstałe z doświadczenia i fantazji naszych kucharzy. Ściany naszego lokalu służą jako swoista galeria, miejsce do wystawienia prac dla utalentowanych fotografów i plastyków.

Robisz zdjęcia? Sztuka fotograficzna jest dla ciebie czymś więcej niż tylko ciekawostką, ulotną zajawką? Posiadasz bogatą kolekcję własnych prac, ale nie wiesz co z nimi zrobić? Zgłoś się do nas, pokaż nam swoją kolekcję, a może ty także będziesz miał okazję do zaprezentowania swoich prac na naszych ścianach… U nas to nic nie kosztuje!