Miasto

Miasto
Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Chmielna 9a
Email:

Klub Miasto

Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta, niebanalna, różnorodna oferta dająca każdemu możliwość interesującego spędzenia wolnego czasu, świeże, pożywne i kolorowe vege posiłki oraz nieskrępowana atmosfera barwnych klubowych wnętrz to atuty, które sprawją, że miejsce to z pewnością będzie sprzyjało zarówno integracyjnym spotkaniom w gronie przyjaciół i znajomych, szybkim codzienny
m wizytom w porze lunchowej, jak również wieczorno-imprezowym szaleństwom na parkiecie. Każdego wieczoru polecamy cykliczne imprezy muzyczne najlepszych składów DJ-skich. Tak wybuchowej mieszanki pozytywnych klimatów Stolica jeszcze nie widziała.

Klimatyczne wnętrza …
Każde piętro ma swój bar z ulubionymi „napojami” bywalców Punktu i DobrejKarmy oraz nowymi propozycjami barmanów Miasta.
Na parterze działa klimatyczna YERBACIARNIA a także VEGE MIASTO ( czyli Ekipa Vegavani & Yerbamarketu) i pyszne, zdrowe, świeże, kolorowe wege jedzonko nie tylko dla wegetarian.Codziennie inny sycący zestaw lunchowy w dobrej cenie, duży wybór dań obiadowych, pyszne zupy, oryginalne przekąski, świeże sałatki i surówki, smakowite ciasta i desery, zdrowe koktajle vegan i raw. Menu 100% wegetariańskie i wegańskie.Naturalnie, zdrowo, etycznie, bez mikrofali i niechcianych dodatków !

Mega wybór Yerby z całej Ameryki Południowej. Tykwy, bombille i mnóstwo akcesoriów do siorbania z możliwością zakupu na miejscu.
Drugie piętro kamienicy okupuje DJ-ka Radia Roxy, z której imprezy nadawane będą na żywo w eterze! W całym Mieście można usłyszeć dobrą muzykę i potańczyć.Na ostatnim poziomie znajduje się wyjątkowa palarnia z wygodnymi kanapami.

Zajrzyj koniecznie!

Kontak:

Warszawa, ul. Chmielna 9A
Rezerwacje, info: [email protected]
[email protected]
[email protected]
Imprezy, booking: [email protected]