Mezcal Music Club

Mezcal Music Club

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Kraków
Adres:
Meiselsa 18
Email:
Adres www:
http://pubpodkowa.pl/

Opis klubu Mezcal Music Club

To właśnie u nas beda odbywały się koncerty, imprezy, wystawy, projekcje filmowe z muzyka na żywo. Mamy dla was dwa poziomy, jedno miejsce z dwoma różnymi salami.
Jeszcze tu nie byliście, ale na pewno wrócicie. Jeszcze nie mamy historii, ale to Wy ją stworzycie. Stworzycie ją razem z nami a my razem z Wami przebudzimy Kraków na nowo. Tak jak meksykański Mezcal penetruje wzrok, węch i smak tak my będziemy
konsekwentnie Was zaskakiwać. Koncerty, imprezy taneczne i najlepsi DJ-e to tylko część wrażeń, jakich będziemy Wam regularnie dostarczać. Nacieszyć oko i ucho będziecie mogli też oryginalnymi wystawami, projekcjami filmowymi z muzyką na żywo i wieloma innymi wydarzeniami, które będziemy tworzyć z Waszym udziałem. To wszystko odbywać się będzie na dwóch piętrach kamienicy położonej przy ul.
Meiselsa na krakowskim Kazimierzu, którego nikomu nie trzeba reklamować. Oprócz tego wszystkiego, będzie u nas można po prostu napić się pysznej kawy czy herbaty, spróbować doskonale przyrządzonych drinków i koktajli. oraz – oczywiście – w oryginalny sposób podawanych meksykańskich mezcali, czego nie doświadczycie nigdzie indziej w takiej atmosferze.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →