Mefisto

Mefisto
Miasto:
Rzeszów
Adres:
Rynek 16
Email:
Telefon:
17 853 20 37

MEFISTO – to lokal, który zaspokoi oczekiwania nie jednej osoby.

Ciekawe i gustowne wnętrza lokalu, pozwalają miło spędzić czas zarówno w gronie znajomych, jak i kameralnie z bliską osobą.

Bar profesjonalnie przygotowany i zaopatrzony w bardzo szeroką gamę alkoholi, będzie miejscem idealnym dla osób, które szukają nowości smakowych i wyśmienitych drinków, jak i tych, którzy lubią sprawdzone i tradycyjne trunki.

Lokal jest skierowany do osób zarówno palących jak i tych, którzy nie palą.
Osoby palące mają do dyspozycji część lokalu gdzie znajdują się wygodne loże,
a wyciągi i nawiewy zagwarantują odpowiedni komfort przebywania.

Sala Barowa w raz lożą VIP jest miejscem przeznaczonym dla osób niepalących. Tam przy spokojniejszej muzyce można spokojnie porozmawiać w gronie swoich znajomych
i bliskich.

W tygodniu lokal działa w charakterze pubu oraz cocktail baru.

Oprócz miejsca, gdzie można miło spędzić czas ze znajomymi przy dobrym drinku czy zimnym piwie, Mefisto od niedawna, zarówno w piątek jak i w sobotę zaprasza
na imprezy klubowe.

Dance floor zlokalizowany w części lokalu dla palących, pozwala zorganizować świetną imprezę, gdzie Dj zapewni doskonałą oprawę muzyczną.

Szukasz miejsca do zorganizowania własnej imprezy? Przyjdź do nas.
Spotkania w gronie znajomych, uroczystości rodzinne, imprezy firmowe lub prezentacje, urodziny, wieczory panieńsko – kawalerskie czy osiemnastki. Zorganizujemy spotkanie spełniające Wasze indywidualne oczekiwania. Oferujemy również możliwość wynajęcia całego lokalu.

MEFISTO – lokal zaspokajający każde gusta – Lokal dla CIEBIE !