Mefisto

Mefisto

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Kielce
Adres:
ul. Henryka Sienkiewicza 33
Telefon:
(41) 3445040
Adres www:
http://www.mefisto.pl/

Opis klubu Mefisto

Klub zlokalizowany jest przy kieleckim deptaku na ulicy Sienkiewicza 33 (DT Puchatek, 4 piętro). Niepowtarzalna architektura wnętrza oraz oryginalne dekoracje nadają klubowi piekielny, lecz przytulny klimat. 2 klimatyzowane sale, w których weekendowo aranżowane są 2 sceny dj-skie. Gości kuszą alkohole i drinki z piekła rodem w dwóch flear barach.

Szaleństwa na ruchomym proscenium podsycają uznani DJ’e z kraju i zagranicy. Wszystko to w klimacie od oldschool funk do królowej klubowej muzyki, czyli house i to od vocali do deep & electro.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Klub istnieje na rynku kieleckim kilka lat i przez ostatnie miesiące odbywa metamorfozę muzyczną, która ugruntować ma go w muzyce house. Pierwsze znaczące zmiany nastąpiły 28.09.2007 kiedy odbyło się oficjalne otwarcie nowej Sali- VIP roomu z wybudowaną nową dj-ką i oddzielną sytuacją dancefoolrową, specjalnie dla miłośników tego właśnie gatunku. Przytulne loże, ciepłe kolory, miękkie wykładziny. Rezydentami VIP roomu zostali DJ VANTOMSKY z niedawno powstałego teamu DJ- VIP Players/ Wrocław, oraz DJ Lady M rezydentka warszawskiego klubu ZOO.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →