Łóżko

Łóżko

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Łódź
Adres:
ul. Stefana Jaracza 40

Opis klubu Łóżko

Klub Łóżko to nowe artystyczno- rozrywkowe miejsce na mapie cudownego miasta Łódź. Znajduje się w centrum przy ulicy Jaracza 40 nieopodal Piotrkowskiej w sąsiedztwie Bagdad Cafe.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Łóżko to prawie 400 – metrowa przestrzeń na II-gim piętrze starej fabryki włókienniczej. Składa się z 2 wielkich sal przystosowanych do organizacji imprez, koncertów czy projekcji filmowych. Organizacjom pozarządowym i grupom aktywistów chętnie udostępnimy je nieodpłatnie.

 

Jedną z sal przeznaczamy na organizację wystaw i wydarzeń artystycznych. Jej ściany mogą pokryć się mogą Waszymi projektami, a my pomożemy zorganizować wernisaż. Zapraszamy do współpracy.

 

W weekendy w obu salach odbywać się będą niezależne imprezy w innych muzycznych klimatach, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 

Reszta pomieszczeń klubu świetnie nadaje się do zorganizowania niewielkich imprez zamkniętych, gdzie wraz zaproszonymi przyjaciółmi można odpocząć po szaleństwach na parkiecie, wypić drinka lub zamówić katering z dala od tłumu na salach tanecznych. Rezerwacja miejsc jest bezpłatna.

 

Muzyka, którą usłyszycie u nas to szystko, co nie mieści się w tzw. mainstreamie ale nadaje się do tańca a także nieśmiertelne hity naszego dzieciństwa i młodości.
Zapraszamy także na koncerty znanych i kochanych zespołów a także kompletnie świeżych odkryć polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

 

Co tydzień organizujemy otwarte, darmowe pokazy filmowe. Chętnie nawiążemy współpracę z osobami, które interesują się kinem i chcą zorganizować pokazy swoich ulubionych dzieł lub pokazać filmy zrealizowane przez siebie. Zachęcamy do kontaktu z nami!

 

Łóżko zaprasza na imprezy do białego rana, mocne drinki, dobre filmy, niebanalne wydarzenia artystyczne, darmowy WiFi.

 

POLECAMY:
• pyszne drinki
• duży wybór piw
• dobrą kawę i herbatę
• przekąski


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →