Layali Shisha Club

Layali Shisha Club
Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Świętokrzyska 18
W Layali Shisha Club Warszawa spotkają się  Państwo z doskonałym połączeniem kultury Wschodu i Zachodu. Wschód zabierze Was w krainę najlepszych tytoni, których posmakować można paląc shishę siedząc wygodnie w jednej z wielu przytulnych loży. Orientalne wnętrza  przypomną Wam smak wakacyjnych podróży.Osoby ceniące sobie komfort i prywatność znajdą też coś dla siebie.
Kontynuując „egzotyczną podróż” po Layali Shisha Club nie sposób nie odwiedzić baru, w którym to czekają na Państwa koktajle z całego świata: znane, mniej znane, ale wszystkie wykonane z dużym smakiem i pasją.
Layali Shisha Club Warszawa to również miejsce gdzie serwuje się przepyszną i urozmaiconą na wiele sposobów kawę. Prosto z Włoch, w doskonałej mieszance.A gdy nadmiar wrażeń sprawi, iż poczujecie się głodni nasza kuchnia smacznie zaspokoi Wasze apetyty i gusta.
Na koniec będzie Wam sie naprawdę trudno z nami rozstać,ale nic nie szkodzi.Zawsze możecie wrócić. Przyjmiemy Was z otwartymi rękoma.
Shisha Klub
W centralnej części lokalu znajduje się dancefloor, który w weekendowe noce zamienia się w profesjonalny parkiet taneczny na którym odbywają się popisy taneczne zawodowych tancerek brzucha.
Na tym samym parkiecie przy dźwiękach muzyki, którą grają u nas najlepsi DJ można bawić się do samego rana.