Chorzowskie Centrum Kultury

Chorzowskie Centrum Kultury

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Chorzów
Adres:
Henryka Sienkiewicza 3
Email:
Telefon:
32 349 78 60
Adres www:
http://www.chck.pl/

Opis klubu Chorzowskie Centrum Kultury

Chorzowskie Centrum Kultury jest jedną z najważniejszych i najprężniej działających instytucji kulturalnych w Chorzowie. Niezwykle bogaty repertuar jest w stanie zaspokoić nie tylko gusta najbardziej wybrednych melomanów i miłośników muzyki, ale i także tych, którzy w Chorzowskim Centrum Kultury goszczą tylko „od czasu do czasu”.
Pragnienia widzów Chorzowskie Centrum Kultury potrafi zaspokajać z niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Jesteśmy pewni, że wspaniali artyści goszczący na naszych deskach dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń na długie lata. Każdy, kto zdecyduje odwiedzić się Chorzowskie Centrum Kultury z pewnością znajdzie „coś” interesującego dla siebie, a po zakończonym koncercie czy spektaklu z wrażenia, długo nie będzie mógł jeszcze nabrać powietrza w płuca. Wielbiciele dobrego humoru mają okazję ujrzeć najlepszych artystów kabaretowych, a amatorzy dobrego teatru mogą podziwiać wielkich aktorów w ich sztandarowych rolach.
Chorzowskie Centrum Kultury nie zapomina także o najmłodszych widzach. W okresie wakacyjnym dla dzieci – już po raz kolejny – zostanie zorganizowana akcja „ Lato – Wakacje w Chorzowskim Centrum Kultury”. W ramach zajęć pociechy, które nie wyjeżdżają na wakacje za miasto mogą uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach. Liczne koncerty, projekcje filmów, przedstawienia to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na dzieci spędzające wakacje w mieście.
Z kolei poza okresem wakacyjnym dzieci, które zdecydują się skorzystać z oferty Chorzowskiego Centrum Kultury w ramach działalności edukacyjno – artystycznej na pewno będę w pełni usatysfakcjonowane.
Chorzowskie Centrum Kultury umożliwia także wynajem sal: widowiskowej i konferencyjnej wraz z oświetleniem i pełnym nagłośnieniem. Oferujemy także organizację imprez plenerowych

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →