Muzeum

Muzeum

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Wrocław
Adres:
Plac Strzegomski 2
Email:
Telefon:
+48 503 90 55 33
Adres www:
http://www.klubmuzeum.com

Opis klubu Muzeum

KLUB-MUZEUM to dwupoziomowa klubokawiarnia w Muzeum Współczesnym Wrocław w Schronie przy placu Strzegomskim we Wrocławiu.
Na dachu Schronu – Muzeum mieści się klub, a w nim napoje i drinki oraz wydarzenia artystyczne i rozrywkowe – muzyka, moda i dizajn. Do dyspozycji gości klubu jest taras na dachu Schronu, z którego leżakując i konsumując można podziwiać panoramę miasta i niebo nad Wrocławiem.
Na poziomie 1, we wnętrzu, będącym projektem duetu L/B „Beautiful Tube”, znajdzie się lunch – bistro ze zdrowym lunch menu, inspirowanym kuchniami świata. Nasze jedzenie komponowane jest zgodnie z zasadami zdrowego żywienia – maksymalnie świeże, wykonane z lokalnych lub mało przetworzonych produktów, zmienne wraz z porami roku i aurą. W bistro powstanie również sklepik kulinarny, oferujący ekologiczne przyprawy, konfitury i inne frykasy.
KLUB-MUZEUM, ulokowany w MWW, jest alternatywą dla lokali w ścisłym centrum miasta i niewątpliwie stanie się ważnym miejscem na mapie Wrocławia. Muzyka, moda i sztuka życia zagoszczą tu na stałe.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →