Jedyne Wyjście

Jedyne Wyjście
Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. 11 listopada 22 (byłe Zwiąż Mnie)
Adres www:
http://jedynewyjscie.pl/
JEDYNE WYJŚCIE to nowy klub, który 28.05 zaczął działalność na Pradze Północ w Warszawie. Po wakacyjnej wersji „demo” i październikowym Oficjalnym Otwarciu, na którym wystąpił Brytyjczyk Lil Silva klub ustalił profil działania. Korzystając z potencjału tej artystycznej i tętniącej życiem klubowym dzielnicy Jedyne Wyjście tworzy coś nowego, czego w Warszawie jeszcze nie ma.
Klub Jedyne Wyjście oscyluje wyłącznie wokół brzmień nowoczesnej elektroniki. Electro, drum’n bass, minimal, future garage, dubstep, ambient – to niektóre, choć nie jedyne gatunki, które można spotkać w klubie na Inżynierskiej. Nie zastaniecie tu kiczu ani retro czy popularnego disco, które to święcą triumfy w większości lokali. Jedyne Wyjście jest inne. Do muzyki podchodzimy bezkompromisowo. Miejsce to koncentruje muzyków ambitnych, nowatorskich, dla których DJing oraz występy sceniczne to sztuka. Stawiamy na jakość dźwięku – od pierwszych dni działania klubu dokładamy wszelkich starań, by spełnić wymagania sprzętowe artystów a gościom dostarczyć brzmienie najwyższej jakości.
Celem artystycznym klubu jest zaistnienie na arenie międzynarodowej. Od pierwszych miesięcy na scenę Jedynego Wyjścia będą zapraszane gwiazdy światowej muzyki elektronicznej z różnych jej rejestrów. Dobra i długofalowa współpraca gwarantuje możliwości wymiany partnerskiej z ośrodkami muzycznymi z innych krajów. Już w maju, na pierwszej imprezie wystąpił w Jedynym Wyjściu światowej sławy producent drum’n bass Fanu, który zawitał do Warszawy z Finlandii oraz włoska gwiazda beatboxowa – Aliendee. Otwarcie należało do UK Funky, zaprosiliśmy gwiazdę tego gatunku: Lila Silvę z UK.
Magiczne praskie podwórko, kamienica w starej klimatycznej cegle, klatka schodowa, która pamięta przedwojenną Warszawę a na trzecim piętrze nowoczesność. Minimalistyczna aranżacja w klimacie nawiązującym do futuryzmu i elektroniki, oszczędność w wystroju, charakterystyczne meble i jeden z najdłuższych barów w Warszawie w przestronnej dużej sali, która bez problemu pomieści ponad 300 tańczących klubowiczów. Do tego rozległa sala chilloutowa do siedzenia oraz spora palarnia. Na niemal 250m2 klubu Jedyne Wyjście stworzone są idealne warunki do całonocnych weekendowych imprez oraz wydarzeń kulturalnych w ciągu tygodnia.
Celujemy do odbiorcy wyrobionego, który zna się na muzyce i ceni sobie odpowiednie towarzystwo. Dlatego też odważnie ograniczamy wstęp do klubu osobom poniżej 21 roku życia. Zależy nam, by na imprezy do Jedynego Wyjścia przychodziły osoby świadome tego, czego szukają w życiu klubowym a nie przypadkowe masy młodzieży, która sprawia najczęściej jedynie problemy obsłudze klubu. Do Jedynego Wyjścia trzeba dorosnąć.