H2o

H2o

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
Wał Miedzeszyński 407
Adres www:
http://www.h2oclub.pl/

Opis klubu H2o

’Po kilku latach nieobecności na scenę klubową w Warszawie wraca legendarny H2O. Z dawnej lokalizacji na stadionie Skry przenosi się na Saską Kępę (…)
Nowy klub znajduje się nad brzegiem Wisły zaledwie 300 m od Stadionu Narodowego. Ma cztery poziomy, co gwarantuje clubbing na skalę światową. Na dwóch niższych znajduje się Big Buddha Beach – prawie 2 hektary obszaru, z którego rozciąga się wspaniały widok na rzekę. Plaża wyposażona jest m.in. w duże leżaki, prysznice czy boisko do siatkówki plażowej.’ Gazeta – Życie Warszawy

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

..za siedmioma górami, za siedmioma lasami, nad brzegiem królowej polskich rzek jest takie miejsce gdzie chillout przeplata się z najlepszym brzmieniem house. Miejsce, gdzie od progu ogarniają Cię zjawiskowe emocje – H2O Club & Beach! Po latach przerwy powróciła legenda polskiego clubbingu!

 

H2O Club & Beach to nowoczesny klub i restauracja w Warszawie. Miejsce to ma specjalny charakter dzięki niezwykłej lokalizacji, tuż nad brzegiem Wisły. Idealny punkt na imprezy weekendowe z muzyką klubową na wysokim poziomie, ale i także idealne miejsce na bankiety, imprezy firmowe w tygodniu. H2O połączone jest z piękną plażą, co sprawia, że latem zamieniamy się w pełny kompleks wakacyjny (leżaki, prysznice, boiska do siatkówki plażowej, muzyka, gastronomia). W weekendy odbywają się imprezy klubowe czy koncerty z udziałem polskich i zagranicznych artystów. Dzięki niebanalnemu wystrojowi klubu, przyjemnej atmosferze oraz miłej obsłudze, zapewniamy najwyższe zadowolenie wśród naszych klientów.

 

 

H2O Club gwarantuje Wam niesamowity, magiczny klimat, to tutaj kultura Wschodu spotyka się z najlepszymi rozwiązaniami Zachodu. Lokal powstał by całkowicie odmienić Wasze wyobrażenia o dobrej zabawie, dlatego oprócz przestrzennego klubu z dwoma barami oddajemy do Waszej dyspozycji ogromny taras z orientalnym namiotem! Na imprezach gościmy zarówno szanowanych polskich artystów jak i zagraniczne gwiazdy nadając unikalny klimat naszych wydarzeń muzycznych.

 

 

H2O Beach to miejsce spotkań, gdzie w słoneczne dni leniuchujemy z przyjaciółmi na plaży. Do dyspozycji jest boisko do siatkówki, prysznice, leżaki oraz dodatkowy bar i restauracja. Nasz szef kuchni kusi smakami dań kuchni fusion, na barze czekają letnie drinki, a w tle słychać przyjemne chilloutowe brzmienia.

 

 

powierzchnia klubu: 500 m2
powierzchnia plaży: 2 ha
pojemność klubu: 600osób z tarasem
restauracja
2 x bar (klub)
1 x bar (plaża)
szatnia dla 600osób
możliwość ustawienia sceny na plaży
możliwośc postawienia hal namiotowych na plaży

 


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →