Good Time Radio

Good Time Radio

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Poznań
Adres:
ul. Paderewskiego 10
Adres www:
http://goodtimeradio.pl/

Opis klubu Good Time Radio

GOOD TIME RADIO to pierwsze w Polsce profesjonalne radio internetowe grające muzykę elektroniczną i promujące polską muzykę tego gatunku. Tworzony przez nas program nie ma pełnić funkcji radia towarzyszącego, jak robią to największe polskie stacje radiowe nadające w Fm. GOOD TIME RADIO to medium interaktywne, które ma wprawić słuchacza w pozytywny nastrój, zaintrygować muzyką z najwyższej półki, dobieraną tak by w zależności od pory dnia każdy czas spędzony z GOOD TIME można było podsumować jako DOBRY!

Kochasz muzykę taneczną z mocnym i mięsistym basem, a może chcesz się totalnie wyciszyć przy delikatnym brzmieniu syntezatora lub obudzić przy akompaniamencie nowej elektronicznej fali? Jeśli uwielbiasz muzykę i doceniasz różnorodność elektronicznego brzmienia, to witamy Cię w rodzinie GOOD TIME. Rodzinie, która ponad wszystko ceni dobre brzmienie i nowatorskie podejście do dźwięku. Nasi prowadzący, każdego dnia zabiorą Cię w inny rejon cyfrowych brzmień połączonych z rockiem, alternatywą, hip-hopem czy disco i opowiedzą o najciekawszych aspektach muzycznych mariaży. Codziennie doświadczysz precyzyjnie ułożonych playlist, które rano pomogą Ci wstać, popołudniu poprowadzą Cię przez pracę i naukę, a wieczorem położą do snu. Wystarczy, że włączysz play… stop nie będzie konieczny.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W GOOD TIME RADIO żaden utwór nie jest grany przypadkowo, a historię jego autora możesz poznać za pomocą unikatowego playera. Tej muzyki nie usłyszysz w żadnym innym polskim radiu, a możesz posłuchać u nas i już wkrótce także kupić w ramach wydawanych przez GOOD TIME RADIO wydawnictw muzycznych – kompilacji CD, lub bezpośrednio z playera w formie MP3.

GOOD TIME RADIO – to LIVE ACT radio – nie wychodząc z domu możesz być świadkiem transmisji LIVE, takich wydarzeń jak koncerty, eventy, wywiady i wiele innych – dzięki zastosowaniu technologii LIVE STREAM. Nasze studio wyposażone jest w małą scenę i wielką kanapę na których, zagrają i zasiądą artyści każdego formatu!
Jeżeli będzie się działo coś się co Ciebie ominęło, zawsze możesz sięgnąć do naszego archiwum, ale jeżeli masz czas, ochotę i chcesz nas zobaczyć LIVE nie tylko w sieci – zapraszamy do KontenerART – muzycznego miasteczka kultury i sztuki zlokalizowanego nad poznańską Wartą gdzie nadajemy nasz program w Waszej obecności.

GOOD TIME RADIO – to radio interaktywne – możesz nam podpowiedzieć, a nawet sam zadecydować o tym kogo chcesz zobaczyć i posłuchać na naszej radiowej GOOD TIME LIVE STAGE. Możesz głosować na listach przebojów, brać udział w konkursach muzycznych, wygrywać nagrody, zadawać pytania gospodarzom i gościom ich audycji za pośrednictwem FB, zagrać i zapowiedzieć swoje płyty w naszym studio radiowym.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →