Fly Bar

Fly Bar

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Wrocław
Adres:
ul. Więzienna 21
Adres www:
http://www.fly-bar.pl/

Opis klubu Fly Bar

CZASAMI JEST TAK, IŻ TWORZĄ SIĘ SAME DOBRE I POZYTYWNE EMOCJE!

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Odkryj nowe miejsce Twoich spotkań… tych biznesowych, rozrywkowych oraz wyjątkowo intymnych.  Odkryj z nami nowe ciekawe klimaty te rodzinne… te klubowe… te owiane lekką nutką pozytywnej energii. Wszystko, to dzięki największemu sekretowi świata – przyciąganiu. Fly Bar, to klimatyczne miejsce sprzyjające przede wszystkim spotkaniom jak i również rozpoczynaniu wieczornej zabawy. Już od teraz, delektuj się smakami i aromatami, które właśnie są tak blisko Ciebie, kryją w sobie ciekawą historię, którą warto zgłębić…

 

FLY BAR – SMAKIEM PRZYJEMNOŚCI!

 

Smaczne przekąski
Pyszną kawę
Wykwintne cocktaile
Spotkania biznesowe
Salę konferencyjną
Strefę coworking
Szybki hot spot
Miejsce spotkań
Before Party
Prywatne & Firmowe imprezy
Mobilne strefy barowe

 

Poznaj FlyBar, nowe magnetyczne miejsce w Centrum Wrocławia. Czeka na Ciebie praca, wiele spraw biznesowych? Nie spiesz się, tu możesz pozostać na dłużej. Energetyczne przekąski, szybki hot-spot i sprzyjająca twórczym rozwiązaniom atmosfera sprawią, że dzień będzie miał intensywny smak przyjemności.

 

Fly Bar nadaje nowy wymiar spotkaniom biznesowym. Jedyna w swoim rodzaju, multimedialna sala konferencyjna to miejsce, które przyciąga same dobre idee.

 

A może pragniesz wpaść na swobodny lunch z przyjaciółmi i omówić kilka ważnych spraw? FlyBar sprzyja rozmowom i budzi pozytywną energię. Może sprawia to pyszna kawa, a może fantastyczne koktajle.

 

Tu również rozpoczniesz wieczorną zabawę. Choć zapewne doskonałe drinki i klubowy klimat zatrzymają cię na dłużej. FlyBar to także świetne miejsce na zorganizowanie imprezy firmowej czy prywatnej, którą każdy będzie długo pamiętał.

 

A wszystko to dzięki największemu sekretowi świata – przyciąganiu.

 

Fly Bar – Everybody Flies To Feel Good

 

FLY BAR – COCKTAIL ENTERTAINMENT – WYNAJEM MOBILNYCH  BARÓW
PROFESJONALNA OBSŁUGA IMPREZ FIRMOWYCH & PRYWATNYCH

 

Obecnie jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą, zajmująca się świadczeniem oraz promocją profesjonalnych usług barmańskich i cateringowych.  Dysponujemy w pełni wyposażonymi barami, które można wykorzystać na wszelkiego rodzaju imprezach, w dowolnie wyznaczonym miejscu, zarówno wewnątrz obiektów jak i w plenerze. Zapewniamy również profesjonalną obsługę wykwalifikowanych i doświadczonych barmanów. Specjalnie na Państwa imprezę, przygotujemy oryginalną kartę drinków z wybranym asortymentem alkoholi i dodatków. Oferujemy kompleksową usługę organizacji imprez  u Klienta w domu. Dla firm oraz grup organizujemy widowiskowe show miksowania koktajli.

 


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →