Fabryka Trzciny

Fabryka Trzciny

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Otwocka 14
Email:
Telefon:
(22) 619 05 13
Adres www:
http://www.fabrykatrzciny.pl

Opis klubu Fabryka Trzciny

Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny to kompleks artystyczno edukacyjny mieszczący się w jednym z najstarszych obiektów industrialnych warszawskiej Pragi.

Fabryka Trzciny jest jednym z nielicznych, a może nawet jedynym takim miejscem w Warszawie, które koncentruje różne rodzaje działalności artystycznej: plastykę, teatr, muzykę, także czytelnię, miejsce spotkań i promocji współczesnych pisarzy i publicystów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pomieszczenia Fabryki Trzciny przeznaczone są na koncerty, projekcje filmowe, pokazy mody, sympozja, konferencje, szkolenia i imprezy okolicznościowe.

Restauracja Fabryka Trzciny to nowe przedsięwzięcie na kulinarnej mapie stolicy. Miejsce z kameralną, spokojną atmosferą, ciepłym, intymnym klimatem oraz doskonałymi propozycjami kulinarnymi.

Restauracja serwuje potrawy kuchni art-industrialnej. – menu, które opiera się łatwej klasyfikacji. Nasze propozycje kulinarne to cytaty z tradycyjnej kuchni doprawione nutą nowoczesności. To najsmaczniejsze wspomnienia dzieciństwa podane we współczesnej, awangardowej formie, to także wynik wielu kulinarnych poszukiwań i doświadczeń.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →