Extravaganza

Extravaganza

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
Aleja Armii Ludowej 26
Email:
Telefon:
+48 510 042 313, +48 (0-22) 579 30 30
Adres www:
http://www.clubextravaganza.com/

Opis klubu Extravaganza

extravaganza club
Jesteśmy alternatywą dla posthousowej Warszawy – wbrew coraz cięższym nurtom muzycznym stolicy, konsekwentnie stawiamy na radosną muzykę Vocal i Funky House. W oparciu o znakomity soundsystem, występują u nas artyści, których nikomu przedstawiać nie trzeba – są to między innymi: Easy, Matush, Dio /Nobo/, Mafia Mike, Wookie /Poznań/, Tennessee /Utopia/, MoonDeck /Utopia/, Mike  Anton /Utopia/, Ellis, Caprese /Organza/, Dudekk/Mono Bar/ czy Dudson /the Cinnamon/.

Zaspokajamy potrzeby klubowiczy znudzonych monotonią warszawskich imprez, prezentując połączenie bogato stylizowanych  imprez muzycznych ze spektaklem teatralnym. Oprócz znakomitych muzyków i specjalistów od wizualizacji do współpracy zapraszamy wyczynowych tancerzy, statystów, iluzjonistów czy aktorów i z łatwością tworzymy klimat hawajskiej plaży, kasyna w Las Vegas, czy też polskiej wsi podczas nocy świętojańskiej, a niecodzienne, extravaganckie wydarzenia na długo pozostają w pamięci naszych gości.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Naszym głównym atutem jest wyjątkowo ekskluzywne wnętrze i dziesiątki detali z najwyższej półki, które doceniają przyjeżdżając po swoich koncertach światowej sławy gwiazdy showbiznesu, takie jak Boney M czy A-ha. Extravaganza jest miejscem kameralnym – na przestrzeni 286m2 gościmy do 350 osób.

Dla naszych specjalnych gości, osób ze świata filmu, muzyki i mody przygotowaliśmy mieszczącą 60 osób zamkniętą strefę VIP, która dostarczy niezapomnianych wrażeń z dużą dozą odważnego erotyzmu. Szczycimy się także przepięknym, w całości wyłożonym skórą alcantara VIProomem, w którego cenę wliczone są alkohole, soft drinki, tartinki z kawiorem i owoce.

Klub wychodzi naprzeciw indywidualnym potrzebom gości. Mogą oni zarezerwować stolik w restauracji i spędzić resztę wieczoru bawiąc się na parkiecie, mogą również przyjść tylko i wyłącznie ze względu na imprezę, i artystów występujących w klubie. Dużym atutem Extravaganzy są imponujące wizualizacje.

Współpracujemy z najlepszymi VJami, znanymi z występów w niemal wszystkich warszawskich klubach oraz ogólnopolskich festiwalach wizualizacji. Obraz wyświetlany z 5 projektorów pokrywa ściany otaczające główny parkiet.

Wstęp do klubu jest każdorazowo wolny, obowiązuje selekcja.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →