Euphoria

Euphoria
Miasto:
Bydgoszcz
Adres:
ul. Gdańska 15
Email:
Telefon:
+48 607 671 643
Adres www:
http://www.euphoriaclub.pl/

Klub Euphoria jest projektem skierowanym dla osób z pasją i wiedzą na temat clubbingu. Charakterystyka klubu nawiązuje do ekskluzywnych wnętrz starych powojennych kamienic z lat 60tych z akcentami nowojorskiego funkcjonalizmu. Dębowy bar z elementami modernistycznych zdobień improwizuje wystawny kredens z trunkami. Układ klubu przypominają zamknięty pierścień z wąskimi korytarzami, z których każdy prowadzi na parkiet.

Wizytówką klubu jest znane już i charakterystyczne atrium rzucające widok na dziedziniec i duszę całego budynku. Klub zlokalizowany jest na piętrze, z okien zewnętrznych natomiast rozprzestrzenia się widok na stare miasto nocą. Dla osób z cygarem, whisky i chęcią odprężenia się rozmową zagospodarowana została strefa, gdzie szaleństwo muzyczne z parkietu obraca się szeptem. Intymność oraz poczucie separacji zapewnia oddzielna loża obłożona skórą z zebry. Wreszcie parkiet, usytuowany pomiędzy modernistycznymi filarami z dj’ką umieszczoną centralnie.

Klub Euphoria szczyci się nie tylko wysublimowanym wnętrzem, ale także profesjonalnym serwisem za barem. Specjalistyczna wiedza naszych barmanów przelewana jest w z butelek najrozmaitszych trunków do udekorowany świeżymi owocami słojów. Nasi rezydenci oraz zaproszeni artyści, wyszukaną muzyką wypisują receptę na wiszącą w powietrzu euforię. Klub jest także miejscem koncertów, gościliśmy do tej pory m.in. Afurę, Wu Tang Clan and Masta Killa NY, Afromental, Don Guralesko oraz housowych wernisaży muzycznych – goście: Mischa Daniels, Francesco Diaz, Adamus, Mafia Mike, MC Jacob A vocal. W tygodniu klub organizuje imprezy tematyczne:

Czarna środa w Euphoria Club to ulubiony dzień fanów hip-hop’u, rap’u, funky, soul’u i R’n’B. Architektem środowego bauns’u jest Dj Bajo. Kultowa już czarna środa to wernisaż wielu gwiazd i import absolutnie najlepszych artystów sceny hip-hop’owej.

Czwartek – single Party – impreza dla Singli

Old School – Piątkowa noc w klubie Euphoria to rekonesans lat ubiegłych. Impreza pod hasłem retrospekcji czyli serwis hitów ze starej płyty. Piątek to zabawa przy muzyce z lat 70s, 80s i 90s… Za dekami dj Jaro

Sobotni wieczór to prezentacja czołówki międzynarodowych i polskich gwiazd muzyki klubowej brzmiącej w odmianach vocal house, progressive, funky house, iberican sound, deep house. Pozytywną dawkę wyszukanego bitu support’ują Carlo & Martinez, DeepSound. Zamień się w słuch i zaklep miejsce na parkiecie…

Klub jest przed wszystkim imprezowym centrum miasta, które wylicza czas końca mijającego i początku następnego tygodnia.