Estravaganza

Estravaganza

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Poznań
Adres:
ul. Wrocławska 21
Email:
Adres www:
http://www.estravaganza.pl/

Opis klubu Estravaganza

Klub muzyczny Estravaganza został otwarty 18 października 2006 roku.
Usytuowany jest w samym centrum Poznania, w piwnicy jednej z kamienic na ulicy Wrocławskiej.

Nazwa pochodzi od włoskiego słowa „estravaganza” i oznacza między innymi styl bycia, wygląd odmienny od ogólnie przyjętego, nieszablonowe, odmienne, można powiedzieć dziwaczne zachowanie zwracające uwagę innych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dotyczy to również architektury wnętrza która w wyjątkowy sposób łączy styl starych piwnic pamiętających jeszcze czasy wojny z nowoczesnym minimalizmem. Również atmosfera klubu jest specyficzna. Nie ma tu komercji, nie jest ważna ilość klientów ale ich „jakość”. Nie zależy nam na tym, by na siłę zadowolić każdego. Stawiamy na klientelę, dla której dobra, ambitna muzyka jest istotniejsza niż panująca w danej chwili moda.

Estravaganza jest kameralnym, przytulnym klubem. Składa się z trzech pomieszczeń (sala główna, chillout i sala z dużym barem) mieszczących około 300 osób.

Przyjazna obsługa i selekcja na wysokim poziomie dba o to, by każdy czuł się tutaj swobodnie i bezpiecznie.

Wysoka jakość nagłośnienia pozwala rozkoszować się brzmieniem różnych odmian muzyki klubowej w szerokim tego słowa znaczeniu. Prezentowane tu dźwięki klimatu electro i house zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów. Rezydujący, jak i zapraszani do klubu dj’e z kraju i zza granicy są utalentowanymi artystami, których występy zostają w pamięci na długo.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →