Epic Club

Epic Club

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Bydgoszcz
Adres:
Pułaskiego 45
Email:
Adres www:
http://www.epicclub.pl/

Opis klubu Epic Club

EPIC Club jest jednym z najbardziej wyluzowanych klubów w Kujawsko-Pomorskim!
2 sale i dwa rodzaje muzyki to już standard w NAJLEPSZYCH klubach polski.
Wysublimowane wnętrze, bezpieczeństwo, wspaniali Goście, doskonała obsługa i wyjątkowa muzyka – to tylko niektóre z powodów, dla których warto nas odwiedzić. Club EPIC jest nowym brandem tuż obok kręgielni Broadway, lata doświadczeń nauczyły nas jak najlepiej zatroszczyć się o Klubowiczów, dzięki czemu Goście naszego lokalu zawsze wychodzą z niego zadowoleni.
Naszą dewizą są dwa cytaty, które towarzyszą nam w budowaniu HISTORII tego wspaniałego miejsca.
!! Najlepsi z NAMI !! Tu się TERAZ Bywa !!
Wystrój
Energiczne kolory symbolizują dynamikę i orzeźwienie, które każdy klubowicz czuje już po przekroczeniu drzwi lokalu. Wyjątkowym elementem wnętrza jest oświetlenie, które w zestawieniu z barwami tego miejsca tworzą NIESAMOWITY klimat. Oryginalna aranżacja i perfekcyjne dobrane kolory sprawiają, że Club EPIC długo pozostaje w pamięci każdego Klubowicza.
Obsługa w barach
Naszym Head Barmanem jest Barman Orgazmus, który utrzymuje najwyższy standard podawania napojów w stylu flair wraz z elementami barmaństwa klasycznego. Spełniamy wszystkie standardy i normy dotyczące Obsługi Gości. A przy tym się dobrze bawimy.
– bardzo MIŁO
– bardzo Szybko
– bardzo dobre przygotowanie koktajli
Dzięki wykwalifikowanym barmanom w klubie można skosztować nawet najbardziej wyszukanych trunków, a dzięki ich różnorodności, każdy Klubowicz może poczuć się wyjątkowo. Bary są obszernie wyposażone, zaczynając od standardowych rodzajów, kończąc na tych najbardziej wyszukanych, najbardziej ekskluzywnych.
Niesamowity klimat:
Wyszukane dźwięki sprawiają, że KAŻDY Klubowicz czuje wyjątkowy pozytywny nastrój. O pełną radość Klubowiczów dbają Rezydenci Club`u:
Scena Techniczna: CHELLMINSKY,
Second Room: DJ KRYZ
Z pewnością ten krótki opis nie wystarczy by EPIC w Bydgoszczy od DZIŚ stał się Twoim klubem. Zatem odwiedź NAS, a My zatroszczymy się, by każda impreza była nadzwyczajna! W każdy piątek i Sobotę jesteśmy do Twojej dyspozycji od godz. 20:00 do 04:00.
Czekają na Ciebie dwie sale: Dance i serce klubu – Sala klubowa.
EPIC !!
Najlepsi z NAMI !!

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →