Dobra Karma

Dobra Karma

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Górczewska 67
Email:
Telefon:
(022) 836 02 53, 0 501 356 528
Adres www:
http://www.dobrakarma.pl/

Opis klubu Dobra Karma

W styczniu 2006 roku trójka ludzi uważających się za wolnomyślicieli, postanowiła stworzyć miejsce spotkań dla podobnych sobie. Zaczęła koncentrować wokół siebie osoby związane w jakiś sposób ze sztuką przez duże lub małe „S”, ale też i te z nią bezpośrednio niezwiązane – ludzi ciekawych, pomysłowych, niekonwencjonalnych – po prostu pozytywnych. Warszawskie mieszkanie, w którym się spotykali, szybko przestało wystarczać, postanowili więc poszerzyć przestrzeń życiową swojej grupy. Dzięki pomocy przyjaciół (DZIĘKUJEMY!!!) powstał ni to pub, ni to klub.

Dobra Karma zaistniała w styczniu 2006 roku jako bar wegetariański z zamierzoną dwuznacznością w nazwie. Pomyślana jako miejsce przypominające domowe pielesze. Miejsce, gdzie można ze znajomymi obejrzeć na dużym ekranie film, mecz piłkarski, posłuchać ambitnej muzyki, także na żywo, czy zjeść coś „non-violence” popijając dobrym drinkiem. Pub z książkami stojącymi na barze obok butelek.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dziś to bardziej klub muzyczny koncentrujący się na organizowaniu imprez z muzyką niepopularną. Stara się promować niosącą dobrą energię muzykę reggae, ale nie brakuje tu również jazzu, folku czy ostrzejszego rocka. Praktycznie trzy czy cztery dni tygodnia to wystepy na żywo. Dobrą Karmę odwiedzali już goście ze świata od „korzennych” jamajczyków poczynając, przez młode zespoły niemieckie, francuskie, angielskie, amerykańskie. Dobra Karma na co dzień stanowi przystań dla młodych DJów , lecz swoje pierwsze kroki stawiają tu również zespoły, o których z pewnością będzie kiedyś głośno.Pozdrowienia od DK!)

Dobra Karma od zarania swoich dziejów stawia na młodych ludzi, którym się „coś chce”. To tu pokazują swoje pierwsze prace ludzie, o których będzie już niedługo głośno na światowych salonach sztuki. To tu swoje prace szkolne prezentują młodzi reżyserowie, a mistrzowie pióra odczytują pierwsze fragmenty swojej przyszłej sławy. DK co poniedziałek gości u siebie zapaleńców spod znaku bębna i bębenka oraz młodych muzyków, którzy mogą tu wyżyć się z podobnymi sobie na całonocnym jam-session.

Wstęp na podobne imprezy jest z reguły wolny i często niezapomniany.

Zawsze aktualizowana strona WWW pozwala szybko sprawdzić co dzieje się w klubie – dobrakarma.pl, a goście, którzy chcą być na bieżąco powiadamiani o życiu w DK, mogą się zarejestrować na tej stronie i co tydzień otrzymywać biuletyn.

Dobra Karma to przede wszystkim ogródek. Malowniczo położony przy zielonych terenach dwóch parków i wolskich basenów miejskich na Moczydle, odcięty od ulicy, wysypany wiślanym piachem – przypomina małą plażę w środku miasta. Na ogrodowej scenie organizujemy koncerty. W ciepłe wieczory rozpalamy ogrodowego grilla i mimo że nie uświadczysz na nim mięsnych potraw, z pewnością nie będziesz zawiedziony.

Nie palimy wewnątrz lokalu – na dymka zapraszamy do ogródka. Przyjdź z rowerem, dzieckiem w wózku lub psiakiem. Ponad to zachęcamy wszystkich zajawkowiczow do robienia u nas własnych imprez. Można zrobic wewnętrzną zamkniętą imprezę podczas których występuje pełna dowolność ruchów w kwestii organizacji i fantazji. Można również przyjść do nas z pomysłem na imprezę otwartą.

Cenimy wszystkie pomysły – niektóre wspieramy, niektóre popieramy:)


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →