Discrete

Discrete

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Żurawia 6/12
Email:
Telefon:
+48 697 395 111
Adres www:
http://www.discrete.com.pl/

Opis klubu Discrete

Klub DISCRETE [tłum: awangardowy, inny] usytuowany jest w samym sercu Warszawy, schowany w dziedzińcu przy ul. Nowogrodzkiej 11 (na tyłach Nu Jazz Bistro).

Jego kameralne, utrzymane w czarno-białej kolorystyce wnętrze mieści około 250 osób. Niepowtarzalny klimat miejsca nadają wielkoformatowe grafiki pop-artowskie gustownie zestawione z nietuzinkowymi akcentami w buduarowym stylu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Klub, ze względu na swoją kubaturę, rozplanowanie na dwóch poziomach, możliwość rearanżacji wystroju i położenie w centrum miasta, jest idealnym miejscem zarówno na imprezy klubowe jak i specjalne imprezy zamknięte typu eventy b2b, gale, jubileusze czy imprezy okolicznościowe.

W DISCRETE klub, można usłyszeć wszelkie odmiany elektronicznej muzyki tanecznej, a także oryginalne brzmienia Bollywood. Dopełnieniem muzyki klubowej są niebanalne wizualizacje miksowane na żywo przez VJ-ów. Oprócz muzyki w najlepszym wydaniu, cyklicznie organizowane będą także specjalne imprezy towarzyszące, wernisaże, pokazy mody oraz projekcje filmowe.

 

 

 


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →