Deja Vu

Deja Vu
Miasto:
Bydgoszcz
Adres:
ul. Pod Blankami 57
Telefon:
(+ 48 52) 345 67 62
Adres www:
http://www.dejavuclub.pl/

Klub „Deja Vu” istnieje od 27 marca 2005r. Mieści się w Bydgoszczy przy ul. Pod Blankami 57, znajduje się w piwnicach z początku XVIII wieku z oryginalnymi łukami i fragmentami cegły.  

Klub składa się z dwóch klimatyzowanych sal o łącznej powierzchni 450 m2. Posiada około 160 miejsc siedzących. Duża sala 300m2 – „Deja Vu” – sala dyskotekowa, czynna od poniedziałku do soboty, od godz 18:00 wejście od ul. Pod Blankami 57. mała sala – 150 m2 – „Pub Play” – pub sportowy, czynny od wtorku do niedzieli, od godz 16:00, wejście od ul Długiej 62.W „Pubie Play” na dwóch 42” telewizorach plazmowych transmitowane są wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe z platform cyfrowych cyfra+ i cyfrowego Polsatu.

W miłej atmosferze obejrzeć można mecze piłki nożnej (ligi polskiej, szkockiej, angielskiej, hiszpańskiej, niemieckiej) walki bokserskie, mecze siatkówki, koszykówka NBA, żużel, skoki narciarskie itp. Wstęp na transmisje sportowe jest bezpłatny (z wyjątkiem sobót po godz. 20:00)

Miłą zabawę i klimat lokalu tworzy również obsługa klubu, posiadająca odpowiednie przygotowanie zawodowe i praktykę oraz rezydent klubu Deja Vu – DJ Hollen.

Nasi klienci to przede wszystkim studenci (we wtorki, środy i czwartki), którzy w w/w dniach mogą za okazaniem legitymacji studenckiej nabyć piwo w promocyjnej cenie 3,50zł. Weekendy w klubie zarezerwowane są wyłącznie dla osób powyżej 21 roku życia.Rezerwacja miejsc w piątki i soboty jest odpłatna. Koszt rezerwacji miejsc to 20 lub 30zł – w zależności od wielkości boksu. Rezerwacja miejsc na imprezy studenckie jest bezpłatna.Istnieje możliwość organizowania imprez zamkniętych.

Koszt wynajęcia sali to 700zł – cena obejmuje: * obsługę baru, * sali, * ochronę, * oprawę muzyczną (DJ).Oferta wynajęcia może być rozszerzona o catering (menu do wyboru).Dodatkowe informacje na temat rezerwacji uzyskać można pod numerem tel: 0-52 345-67-62.