Cocco Beach

Cocco Beach

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Wrocław
Adres:
ul. Piotra Skargi 18
Email:

Opis klubu Cocco Beach

Coco Beach to miejsce dla Wszystkich Mieszkańców Wrocławia.

Brazylia i Hawaje razem. I to w centrum miasta. Na Wzgórzu Partyzantów od 14.06.2008 Sobota godz. 12:00 rusza tropikalna, pełna gorącego piasku plaża.
Coco Beach to:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

– kulturalne atrakcje: co rano Tai – Chi, za dnia kursy tańca hawajskiego, a wieczorem wyjątkowa oprawa muzyczna przygotowana specjalnie do każdego zachodu słońca
– muzyka w wykonaniu najlepszych światowych dj-ów,
– obserwatorium astronomiczne
– basen z wygodnymi leżakami
– egzotyczne drinki
– piękne dziewczyny
– fantastyczni faceci

Tego jeszcze we Wrocławiu nie było. To tutaj poznasz wyjątkowych ludzi! To stąd jest najlepszy widok na miasto. Tu możesz wyskoczyć po pracy na drinka i poczuć się jak na wakacjach.

Codziennie od 9 do 22. Przyjdź i przekonaj się sam! Przez pierwsze dwa tygodnie wstęp wolny.

Pod koniec XIX wieku dawny bastion na dzisiejszym Wzgórzu Partyzantów został przekształcony w przepiękne miejsce do wypoczynku i zabawy. Zyskał także niecodzienną wierzę, która przed wojną była jednym z symboli miasta. Niestety nie przetrwała ona zawieruchy 1945 roku, który był punktem zwrotnym w historii tego miejsca. Bo od tego czasu wzgórze jest tylko cieniem własnej historii.
Teraz to się zmieni. Na szczycie Wzgórza powstanie Coco Beach -tropikalna, pełna gorącego piasku plaża. Brazylia i Hawaje razem. I to w centrum miasta, najlepszym naturalnym punkcie widokowym we Wrocławiu.

Oprócz samej plaży, 2 barów, leżaków, pryszniców oraz grilla przez cały sezon będzie przyciągać kulturalnymi wydarzeniami, które umilą spędzanie wakacji w mieście. Co rano tai chi, za dnia kursy tańca hawajskiego, a wieczorem wyjątkowa oprawa muzyczna przygotowana specjalnie do każdego zachodu słońca. Coco Beach pozwoli Wrocławianom oglądać codziennie zachód słońca w iście niebiańskiej atmosferze, sprzyjać to będzie romantycznym randkom i wieńczeniem spacerów.

Adamus z Wet Fingers – jeden z najlepszych DJ-ów w Polsce, który zajmuje się m.in oprawą muzyczna (wraz z Ygorem) w programie Kuby Wojewódzkiego –  zapowiedział specjalne sety stworzone z jego muzycznych wojaży po całym świecie. Usłyszymy, więc muzykę z Rio najsłynniejszej plaży Copacabana, kultowej wyspy Ibiza, aż po muzykę relaksacyjną do porannych ćwiczeń gimnastycznych.

Nie zabraknie oczywiście egzotycznych drinków ze wszystkich plaż świata. Bo Wzgórze Partyzantów ma być nie tylko miejscem gdzie będą się mogły wybrać całe rodziny, ale dziennym odpowiednikiem klubów, gdzie spotykać się będą wrocławianie szukający lata w mieście.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →