Clubogaleria Soho

Clubogaleria Soho

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Sopot
Adres:
Bohaterów Monte Cassino 61
Email:

Opis klubu Clubogaleria Soho

Nasz przepis na SOHO to:
 
100 ml rodzinnej atmosfery za i przed bare
200 g idealnego dźwięku nagłośnienia firmy VOID
2 miarki miłości do zabawy i smaku
Szczypta rodzinnej atmosfery wyczuwalna w każdym kącie
 
Wszystko to wymieszane złotą łyżeczką unikatowego wystroju, wlewane na kostki gościnności, czekające niecierpliwie w szkle czystego uśmiechu.
 
Od środy do piątku serwujemy pyszne koktajle według autorskich receptur naszych barmanów rozkoszując się wolnością i swobodą rodzinnej atmosferY.
 
W piątkowe i sobotnie wieczory delektujemy się muzyką i tradycją naszych housowych imprez. To z naszych głośników rozbrzmiewa muzyka największych, występowali u nas: Lovebirds, Yass, NuSpirit Helsinki, Manuel Tur, Ben Mono, Eva Be, Bit Funk, Viceroy, Urulu, Dublex Inc., Dutch Rhythm Combo, Novika, Marysia Sadowska, KAMP!, Dr. Hackenbush oraz wielu innych.
 
Przez cały rok współpracujemy z trójmiejskimi artystami i ludźmi kultury, dokształcamy się i radujemy udostępniając nasze skromne progi organizatorom konferencji, szkoleń oraz imprez firmowych. Ponadto kompleksowo obsługujemy wszelkiego rodzaju wydarzenia okolicznościowe takie jak wieczory panieńskie, urodziny, świętowanie awansów Reprezentacji Polski, a nawet imprezy rozwodowe.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →