CK Zamek – Dziedziniec Różany

CK Zamek – Dziedziniec Różany

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Poznań
Adres:
ul. Święty Marcin 80/82
Telefon:
+48 061 64 65 200

Opis klubu CK Zamek – Dziedziniec Różany

Centrum Kultury „Zamek” w Poznaniu to jedna z największych tego rodzaju instytucji w kraju. Każdego roku odbywa się tu około 700 imprez: wystaw, koncertów, seansów filmowych, spektakli teatralnych, spotkań, warsztatów edukacyjnych.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„Zamek” rozbrzmiewa wieloma gatunkami muzyki. Usłyszeć tu można jazz i yass, folk, blues, rock, muzykę klasyczną. Jednym z najbardziej oryginalnych projektów muzycznych realizowanych w „Zamku” był koncert zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki, w którym studenci i profesorowie Akademii Muzycznej wykonali utwory inspirowane przestrzeniami i architekturą zamku. Ich instrumentami na ten wieczór stały się zamkowe żyrandole, kryształy i marmury. Podobnie niezwykłe scenariusze mają organizowane cyklicznie Salony Muzyczne, w których muzyce klasycznej towarzyszą działania plastyczne, teatralne i taneczne.

 

Latem koncerty odbywają się zamkowych dziedzińcach. Występują tu przedstawiciele yassu, muzyki folkowej, hip-hopu, rocka oraz piosenki aktorskiej i autorskiej.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →