Celebrities

Celebrities

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Kraków
Adres:
ul. Mikołajska 11
Email:
Telefon:
+48 502 124 446
Adres www:
http://www.celebritiesclub.pl/

Opis klubu Celebrities

Znajomy nowojorski artysta, który ostatnio gościł w Krakowie zdradził  w sekrecie, że jego zdaniem, gdyby Andy Warhol żył, nie tylko bywałby w Celebrities, ale namalowałby też cocktail Hawaii Tini. Nikt nie może odżałować faktu, że puszka Campbella musiała być pierwsza.

W Ameryce mają więc puszkę Campbella, a w Krakowie cocktaile – oba równie pop.
Jednak sygnowane przez Celebrities mixy alkoholowe, nie są i nigdy nie były traktowane przedmiotowo i bez emocji. To dzięki nim poluzowuje się krawat, szpilki szybciej schodzą ze stóp, na kołnierzykach pojawia się ślad szminki, a kobieca głowa opiera się na męskim ramieniu. Tutaj nie przychodzisz na imprezę, ale na cocktail, a od niego już krótka droga do parkietowego szaleństwa. Cocktaile to również biznesowe spotkania, firmowe narady i meetingi partnerów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Cocktaile w Celebrities kuszą cały dzień, więc wpada się na nie bez względu na porę dnia i nocy. Wschód słońca czasami wliczony jest w ich cenę.

Każdego miesiąca w Celebrities  organizuje się eventy, konkursy, promocje oraz występy polskich wokalistów i zespołów wokół określonych cocktaili. W maju w ramach miesiąca Pina colady, czyli Coco Madness Month, odbył się występ Madoxa – polskiego Davida Bowie, który stworzył swój autorski cocktail, który podobnie jak inne cocktaile gwiazd został na stałe wpisany do celebryckiej karty menu. W kolejce na promocje czekają: Mojito, Margarita i Bellini, a w kolejce do stworzenia własnych cocktaili kolejne gwiazdy.
CMC ma 3 poziomy i klimat swobodnej elegancji. Mieści się na ulicy Mikołajskiej 11 przy Rynku Głównym w Krakowie. 3 bary, 2 viproomy, sala dla palących i gorący dancefloor. Klub czynny codziennie od 12:00. Klub oferuje także wyśmienitą kawę i desery.
Profil muzyczny: 70’s, 80’s, 90’s, dancefloor music,  commercial/ funky house
CMC – from cocktail to party!


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →