Carpe Diem

Carpe Diem

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Toruń
Adres:
Żwirki i Wigury 71/9
Email:
Telefon:
534 264 873
Adres www:
http://www.carpediem.pl/

Opis klubu Carpe Diem

Carpe Diem Toruń

Wśród wielu klubów na toruńskiej starówce niewiele jest takich, o których z pełną świadomością powiedzieć można, że są wyjątkowe. Carpe Diem wyróżnia się nie tylko oryginalnym wystrojem, który łączy w sobie to co dewiza „Chwytaj dzień” ma najlepszego do zaoferowania od podróży po motocyklową przygodę, ale także niecodzienne podejście do Gości klubu, którzy tak naprawdę decydują o formie i kształcie imprezy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Styl Klubu Toruń

Dwie sale, w których łącznie przygotowano około 150 miejsc siedzących mieszczą się w piwnicy jednej z pierwszych kamienic urokliwego Starego Miasta, tuż obok Teatru im. Wilama Horzycy.

W pierwszej zaaranżowanej w iście Harleyowym stylu mieści się bar oraz parkiet z jednym z najlepszych nagłośnień spośród lokali studenckich Torunia oraz niecodziennym oświetleniem. Odbywają się tu także koncerty, a klub gościł na swojej scenie wielu młodych wykonawców toruńskich oraz uznanych i popularnych w całym kraju.

Druga sala o wystroju podróżniczo-żeglarskim pełni funkcję gdzie z przyjaciółmi można spędzić spokojniej czas przy piwie lub drinku przygotowanym z bogatej oferty alkoholi. Można również zagrać w piłkarzyki na profesjonalnym stole turniejowym lub obejrzeć transmisję z najpopularniejszych imprez sportowych w Polsce i na świecie.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →