Butiklub

Butiklub

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Przeskok 2
Adres www:
http://www.butiklub.pl/

Opis klubu Butiklub

BUTIKLUB
„To meet interesting people you need to be at interesting places” Andy Warhol

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

BUTIKLUB to nowa Warszawska Przestrzeń stworzona przez ludzi, którzy na pierwszym miejscu stawiają przyjaźń, wyjątkowość, zamiłowanie do stylowej architektury oraz dobrej muzyki.

 

Bo to właśnie muzyka jest elementem wyróżniającym BUTIKLUB od innych klubów. Zaprezentujemy mash’up klubowych brzmień z całego świata. Gatunki będą przeplatać się pomiędzy naszym stałym cyklem imprez w stylu BUTIK NIGHTS oraz artystami zapraszanymi z najdalszych zakątków naszego globu. Usłyszymy klasyki disco, jak i współczesną jego nowojorską adaptację, pojawią się także nowe francuskie brzmienia, wiele wpływów ze sceny angielskiej, włoskiej czy niemieckiej oraz obowiązkowo z Ibizy i Miami. Nie zapomnimy o miłośnikach RnB & Soul’u, gdyż ten styl również jest nam bliski.
Muzyka to niepodważalnie jeden z filarów jakościowych BUTIKLUBU.
Styl butikowy to przede wszystkim sposób myślenia, stawianie na jakość a nie na ilość. To styl dla ludzi ceniących sobie kameralne miejsca, z charakterem, ze spersonalizowaną obsługą, interesującą lokalizacją i nietypowym wystrojem. Kameralność miejsca oraz designerskie detale stylistyczne są łącznikiem stylu i nieskrępowanej zabawy. Tym właśnie charakteryzuję się BUTIKLUB.

 

Twórcą nowego klubu BUTIKLUB Warszawska Przestrzeń jest założyciel takich legendarnych klubów jak Organza i Sheesha Lounge Club.
BUTIKLUB Warszawska Przestrzeń został stworzony, aby wypełnić pewną lukę na klubowej mapie Warszawy. Jest to miejsce dla osób ceniących sobie zamiłowanie do stylowej architektury, wyznających zasadę „less is more”, stawiających na minimalizm, który jest przeciwwagą dla mnogości wydarzeń i rzeczy, które się dzieją dookoła. Stylowe designerskie oświetlenie i surowa intrygująca prostota, w nowojorskim loftowym klimacie, pozwoli na celebrację wyjątkowych wydarzeń i chwil.
BUTIKLUB znajduje się w samym sercu klubowego centrum miasta Warszawy, przy ulicy Przeskok 2.
Niedaleko legendarnej Utopii, pomiędzy deptakiem na Chmielnej, a klubowym zagłębiem ulicy Sienkiewicza.

Więcej informacji:
Magda Wrzosek
Tel. 535 33 11 44
[email protected]
Dane techniczne do rezerwacji zamkniętych:
Oddajemy do Państwa dyspozycji 400 metrową powierzchnię, do dowolnego zaaranżowania.
BUTIKLUB to przestrzeń, którą można podzielić na dwie niezależne części.
Dwa bary, 250 m dance flooru, profesjonalna obsługa barmańska i kelnerska, usługi cateringowe, show kulinarne – to nasza podstawowa oferta.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym, oświetleniem, systemem multimedialnym (ekrany, rzutniki), sceną.
BUTIKLUB daje możliwość organizacji imprez zamkniętych (do 600 osób) oraz imprez prywatnych w wydzielonej części klubu – w tygodniu jak i w weekendy.
Jeśli nie mają Państwo pomysłu na swoją imprezę, nasz kreatywny team chętnie Was w tym wyręczy.

Rezerwacje firmowe:
Dominika Łącka
Tel: 535 55 11 22
[email protected]

 

 

 

 

 


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →