Bemowskie Centrum Kultury

Bemowskie Centrum Kultury

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Górczewska 201
Email:
Telefon:
(22) 532 04 00
Adres www:
http://www.artbem.pl/

Opis klubu Bemowskie Centrum Kultury

Amfiteatr Bemowo jest obiektem oddanym do użytku w styczniu 2008r., położonym w Parku Górczewska na warszawskich Jelonkach. Posiada w pełni zadaszoną widownię o pojemności 960 miejsc siedzących w postaci ponumerowanych ławek drewnianych oraz ok. 600 miejsc stojących. Obiekt wyposażony jest w dwie garderoby z pełnym zapleczem socjalnym oraz pomieszczenie kuchenne. Półokrągła scena o powierzchni około 130 m2, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym spełnia wymogi zarówno zespołów muzyki rozrywkowej czy rockowej, jak i chóru operowego czy nawet orkiestry symfonicznej. W sezonie 2008 gościliśmy artystów z rodzimej sceny artystycznej (Kasia Cerekwicka, Stanisław Soyka czy Indios Bravos), jak i gwiazdy formatu światowego (Kate Ryan czy Boney M.).

Amfiteatr wraz z oczkiem wodnym, terenami zielonymi oraz przyległą infrastrukturą stanowi wyjątkową kompozycyjnie całość projektową. W połączeniu
z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi (specjalistyczny dedykowany do tego typu obiektów system nagłośnieniowy oraz oświetleniowy) obiekt stanowić będzie bardzo atrakcyjną propozycję do organizacji plenerowych imprez kulturalnych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →