Bazar

Bazar

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
Jagiellońska 13
Email:
Telefon:
508-321-264

Opis klubu Bazar

„BAZAR- KNAJPA,KLUB,SKLEP” to wyjątkowy projekt na warszawskiej scenie klubowej.
Lokal mieści się na warszawskiej Pradze w zabytkowej pełnej uroku kamienicy „Dom pod Sowami”.
Wirtualna wycieczka po lokalu: http://goo.gl/maps/B1n4l
Miejsce cechuje się surowym i industrialnym wnętrzem, w pełni oddającym nastrój i klimat prawego brzegu Wisły, jednocześnie stawiając na wysoka jakość serwisu ze starannie wyselekcjonowaną oprawą muzyczną w stylu mash-up muzyki kultowej klubowej i pozytywnych brzmień popu, pojawiać się również będą dźwięki współczesnych ujęć folklorystycznych, charakterystycznych dla bazarów świata.
BAZAR to połączenie trzech założeń:
KNAJPy- rusza już od rana serwując śniadania.
Interesujące menu, szeroki wybór kaw i starannie wybranych piw z niedużych browarów. Bardzo duża selekcja najprzedniejszych win, łiskaczy i innych alkoholi to atuty tego miejsca.
KLUBu- wnętrza podziemi zabytkowej kamiennicy okraszone doskonałą oprawą didżejską z dwiema salami i niezależnym barem. Wszystko to gwarantuje zabawę, jaką można znaleźć tylko na prawym brzegu Wisły.
SKLEPu- jak to na bazarach bywa i w tym bazarze można nabyć praktycznie wszystko w dobrej cenie. Począwszy od krzesła czy stołu przy którym siedzisz, a kończąc na wyjątkowej selekcji win i mocnych alkoholi (w cenach oczywiście sklepowych).

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →