Bang Bang

Bang Bang

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Bielsko-Biała
Adres:
ul. Barlickiego 7
Email:
Telefon:
33 814 90 54
Adres www:
http://www.bang-bang.pl/

Opis klubu Bang Bang

Otwierając drzwi do Bang Bang odbywasz niesamowitą podróż w przeszłość!
Wszystko wewnątrz lokalu począwszy od wystroju, przez obsługę, kończąc na muzyce, jest nawiązaniem do epoki retro. Salonowe dyskusje i pogaduszki do rana, szalone imprezy w towarzystwie wytrawnych tancerzy, piękne kobiety kokietujące mężczyzn i dżentelmeni ubiegający się o względy dam.
Retro Salon.
Popołudniami retro salon, gdzie zatopiony w wygodnej loży i poduszkach oddasz się lekturze najlepszych zagranicznych czasopism lub książek. Możesz też swobodnie korzystać z salonowego gramofonu i winylowej płytoteki, chętnie posłuchamy też Twoich prywatnych, ulubionych płyt! Najlepsze trunki, aromatyczne kawy i herbaty ugaszą Twoje pragnienie, snack menu zaspokoi mały głód.
Retro Disco.
Piątkowe i sobotnie noce w Bang Bang są lustrzanym odbiciem najlepszych
i najznamienitszych imprez z lat 70′ 80′ i 90′. DJe swoją muzyką ukazują ironiczną, lecz jednak tęsknotę za niedawną przeszłością. Mieszanka ponadczasowych hitów sprawia, że parkiet jest pełen rozbawionych ludzi, aż do świtu!
Mile widziane są stroje z „epoki”.
Pamiętaj!
To co wydarzy się w BANG BANG, zostaje w BANG BANG!
Wyrwij się z codziennego miejskiego marazmu i odwiedź BB, daj się wciągnąć w wir wyśmienitej zabawy! Przeniesiemy Cię w inny wymiar bywania i imprezowania.
Do zobaczenia w BANG BANG!

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →