Backstage

Backstage

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Wrocław
Adres:
ul. Kazimierza Wielkiego 1
Email:

Opis klubu Backstage

lub Backstage Wrocław, zlokalizowany w samym centrum Wrocławia to ponad 100 metrów kwadratowych (a w przypadku dużych koncertów ponad 800) poświęcone w całości kulturze hip hop. Starannie wyselekcjonowana muzyka, tematyczne eventy, ciekawy wystrój oraz atrakcyjne ceny na barze to nie wszystko co znajdziecie w Backstage Wrocław.
Dla spragnionych możliwości wykrzyczenia się przygotowaliśmy studio, do którego możecie zaprosić znajomych i popisać się swoimi umiejętnościami wokalnym! Dodatkowo na wybranych ścianach możecie wyżyć się artystycznie, a w sali głównej rozsiąść się wygodnie i obejrzeć teledyski na specjalnie przygotowanym ekranie.
W weekendy zapraszamy na cykliczne imprezy, a w tygodniu na wydarzenia kulturalne, tematycznie powiązane z hip-hopem, ale także krążące wokół niego.
W klubie istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji miejsc oraz organizacji imprez zamkniętych, koncertów, pokazów i innych. Dodatkowo dysponujemy salą koncertową na ponad 1000 osób, z nagłośnieniem i oświetleniem estradowym oraz sceną.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →