Aula 313

Aula 313

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Szczecin
Adres:
Bohaterów Warszawy 75
Adres www:
https://www.facebook.com/Aula313

Opis klubu Aula 313

Projekt Aula 313 adresowany jest do odbiorców wygłodniałych dobrze wyselekcjonowanej muzyki elektronicznej podawanej na umiejętnie dobranym sprzęcie nagłośnieniowym oraz do tych, którzy na przestrzeni ostatnich lat ”schowali’ się” w domach, nie wierząc w powrót na szczecińską scenę klubową muzyki techno i house (“Soulful”). Powrót do korzeni nie oznacza jednak zamknięcia się na inne gatunki.
W Auli 313 wspiera się młodsze pokolenie utalentowanych artystów i osób zainteresowanych ich pracą, czyli wszystkich tych, którzy znudzeni są wszechobecnym dyskotekowym kitsch’em i pragną wrażeń estetycznych na wyższym poziomie. Ponieważ jednak w Szczecinie mocno ucierpiała reputacja miejsc i wydarzeń związanych z undergroundową muzyką elektroniczną (które zaczęto kojarzyć z brakiem kultury oraz niekontrolowanym przepływem przypadkowych gości), w Auli 313 bardzo dba się o odbudowanie pozytywnego wizerunku kultury klubowej.
Dlatego też postanowiliśmy położyć szczególny nacisk na selekcję gości. Ciężko jest jednoznacznie sprecyzować zasady selekcji, ale spróbujmy. Do tej pory tego typu przedsięwzięcia kojarzone były z kontrolą dowodów osobistych lub zasobności portfela.
W przypadku Auli 313 chodzi o coś zupełnie innego. Mile widziane jest przede wszystkim przyjazne nastawienie przybyłych gości, czyli chęć spędzenia czasu w kulturalnej atmosferze oraz potrzeba wytańczenia się do muzyki starannie wyselekcjonowanej lub wygenerowanej live przez naszych artystów.
Ponadto nie ma u nas miejsca na dyskryminację pod względem orientacji seksualnej, wyznaniowej, rasowej czy etnicznej. Liczymy na to, że tak wyprofilowana grupa gości Auli pozytywnie wpłynie na całościowy wizerunek wydarzeń muzycznych w naszym mieście i tym samym rozpocznie odbudowywanie szczecińskiej kultury klubowej na najwyższym poziomie.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →